Military History

Tiebreakers are excluded.

Pts Player Year School TUH PPTUHCDepth
6 Eric Hoshaw 11 Byron 7 0.8690.6%
6 Mark Malitz 11 Maine East 7 0.8667.2%
6 Jakob Myers 12 Naperville North 7 0.8653.1%
6 Chetan Vadali 10 Latin School 7 0.8681.7%
6 Aristotle Vainikos 10 Sandburg 7 0.8680.6%
6 Navin Yuvaraj 11 Fremd 7 0.8684.1%
5 Jackson Coleman 11 Latin School 7 0.7172.2%
5 Paul Geiger   New Trier 7 0.7186.4%
5 Nick Kaminsky 11 Metea Valley 7 0.7151.4%
5 Jake Noe 12 Marian Central Catholic 7 0.7187.3%
5 Conrad Oberhaus 11 Stevenson 7 0.7179.1%
5 Ed Pittsford   Wheaton Warrenville South 7 0.7180.1%
5 Sean Sumugat 10 Loyola Academy 7 0.7171.8%
4 John Banta   Lake Forest 7 0.5796.7%
4 Andrew Feng   New Trier 7 0.5774.5%
4 Jacob Fiedler 12 Marian Central Catholic 7 0.5786.9%
4 Michael Finnegan 12 Loyola Academy 7 0.5777.6%
4 Stephen Hannon 12 Saint Viator 7 0.5787.2%
4 Prey Patel 11 Hoffman Estates 7 0.5783.4%
4 Kenny Pontikes 9 Latin School 7 0.5766.6%
4 Govind Prabhakar 9 Stevenson 7 0.5761.0%
4 Luca Strohmeier 11 Homewood-Flossmoor 7 0.5783.8%
4 Ethan Strombeck 10 Auburn 7 0.5778.8%
4 Leif Verace 10 Auburn 7 0.5794.6%
4 John Waldron 12 Barrington 7 0.5786.6%
4 Owen Young 12 Maine South 7 0.5786.9%
3 Kristie Bodak 12 Keith Country Day 7 0.4395.8%
3 Michael Bonthron 12 Homewood-Flossmoor 7 0.4381.5%
3 Nathaniel Bouchie 12 Homewood-Flossmoor 7 0.4395.3%
3 Lilly Chavez 10 Auburn 7 0.4393.2%
3 Varun Cidambi 11 Fremd 7 0.4365.9%
3 Hunter Godina 11 St. Charles East 7 0.4396.3%
3 Samantha Hoffman 12 Fenton 7 0.4397.1%
3 Brian Kalathiveetil 12 Waubonsie Valley 7 0.4374.2%
3 Abito Kolamkanny 11 Maine East 7 0.4398.6%
3 Matthew Lehmann 12 Barrington 7 0.4367.7%
3 Advay Mahajan 11 Fremd 7 0.4387.3%
3 Alex Mayani 11 Hoffman Estates 7 0.4377.9%
3 Jake Milner 12 Latin School 7 0.4379.8%
3 Yaseen Mozaffar 12 Sandburg 7 0.4396.1%
3 Jack Nugent 9 Loyola Academy 7 0.4380.0%
3 Nicholas Parekh 11 Fremd 7 0.4364.1%
3 David Pejic 12 Auburn 7 0.4360.3%
3 Nitin Prabakaran 11 Fremd 7 0.4398.3%
3 Shamsheer Rana 11 Stevenson 7 0.4378.3%
3 Ali Saeed 12 Stevenson 7 0.4366.9%
3 Peter Seymour   New Trier 7 0.4386.5%
3 Ishan Shah 11 Metea Valley 7 0.4366.4%
3 Haley Shaw 11 Keith Country Day 7 0.4391.8%
3 Erti Tushe 11 Maine East 7 0.4389.4%
3 Myles Walker 10 Homewood-Flossmoor 7 0.4394.7%
2 Mayokun Abiona 11 Sandburg 7 0.2988.1%
2 Liam Anderson 11 Metea Valley 7 0.2993.3%
2 Victor Aristakessian 9 Fenton 7 0.2995.3%
2 Chris Bush-Moline 9 Loyola Academy 7 0.2986.9%
2 Zane Clevenger 11 Auburn 7 0.2975.0%
2 Michael Colton 11 Homewood-Flossmoor 7 0.2998.7%
2 Jack Gentile 12 Maine South 7 0.2989.6%
2 Iz Gius 12 Latin School 7 0.2997.8%
2 Colin Groh 12 Buffalo Grove 7 0.2998.7%
2 Addison Hagerman 12 Waubonsie Valley 7 0.2999.0%
2 William Jiang 12 Auburn 7 0.2987.8%
2 Jordan Kilmer 11 Byron 7 0.2978.8%
2 Ian Kinsel 10 Carbondale 7 0.2983.5%
2 Logan Kirk 11 Byron 7 0.2981.7%
2 Olivia Lamberti 10 Stevenson 7 0.2998.7%
2 Nick Larson   Belvidere 7 0.2996.0%
2 Eddy Lee 11 Latin School 7 0.2970.0%
2 Young Lee 12 Stevenson 7 0.2982.5%
2 Kuilin Li   New Trier 7 0.2984.2%
2 Jimmy Lipsey   New Trier 7 0.2967.9%
2 Jaden Lucas 11 Carbondale 7 0.2949.3%
2 Maria Marzullo 12 Sandburg 7 0.2994.3%
2 Jack Mayer 12 Loyola Academy 7 0.2987.8%
2 Sabrina Meng 9 Auburn 7 0.2998.7%
2 Alec Podl 11 St. Charles East 7 0.2996.9%
2 Ana Pranger 11 Latin School 7 0.2996.9%
2 Shiv Ray 12 Hoffman Estates 7 0.2977.5%
2 Vikas Reddy 10 Fremd 7 0.2997.2%
2 Alex Reuter 11 Latin School 7 0.2965.9%
2 Dimitri Speron 11 Maine South 7 0.2977.5%
2 Shawn Yoshida 12 Naperville North 7 0.2977.1%
1 Summer Abraham 10 Latin School 7 0.1498.6%
1 Zoe Baker 11 Sandburg 7 0.1498.6%
1 Ethan Bosch 11 Homewood-Flossmoor 7 0.1480.9%
1 Dean Chou 12 Metea Valley 7 0.1498.6%
1 Gretchen Coleman 11 Fremd 7 0.1498.8%
1 Claudia Danowski 11 Sandburg 7 0.1498.2%
1 Alex Eastman 12 Naperville North 7 0.1475.2%
1 Jimmy Humphrey 10 Homewood-Flossmoor 7 0.1483.3%
1 Matt Hurley 10 Latin School 7 0.1498.6%
1 Andrew Iliescu 12 Maine East 7 0.1471.6%
1 Alan Koval 12 St. Charles East 7 0.1498.7%
1 Arpan Laha 12 Metea Valley 7 0.1495.8%
1 Nick McCaulley 10 Saint Viator 7 0.1498.2%
1 Charles Metz 9 Carbondale 7 0.1493.3%
1 Gunalan Natesan 12 Hoffman Estates 7 0.1479.3%
1 Miles Ollee 12 Metea Valley 7 0.1498.7%
1 Alex Orlov 12 IMSA 7 0.1498.6%
1 John Papas Dennerline   New Trier 7 0.1498.1%
1 Amy Paul 10 Centennial 7 0.1495.6%
1 Chirag Shah 12 Sandburg 7 0.1483.1%
1 Shreya Sriram 11 Stevenson 7 0.1498.7%
1 Morad Suliman 11 Auburn 7 0.1495.6%
1 Arjun Sundararajan 11 Metea Valley 7 0.1498.2%
1 Jack Wagner   New Trier 7 0.1498.2%
0 Rohin Bhasin 12 Metea Valley 7 0.00n/a
0 Suteetida Chit-Arkhah 10 Maine South 7 0.00n/a
0 Isabella Falsetti 11 Keith Country Day 7 0.00n/a
0 Micah Flores   Macomb 7 0.00n/a
0 Jason Gluzkin 11 Maine East 7 0.00n/a
0 Alex Guan 11 Fremd 7 0.00n/a
0 Gage Gulley 10 Carbondale 7 0.00n/a
0 Lily Hamer 12 Homewood-Flossmoor 7 0.00n/a
0 Hanson Hao 10 IMSA 7 0.00n/a
0 Patrick Harris 12 Saint Viator 7 0.00n/a
0 Jackson Huttner 12 St. Charles East 7 0.00n/a
0 Kieran Kaempen 12 Metea Valley 7 0.00n/a
0 Maria Kedzierski 10 Maine South 7 0.00n/a
0 Kyle Kierzyk 12 Wheaton Warrenville South 7 0.00n/a
0 Jonathan Kim 11 Hoffman Estates 7 0.00n/a
0 Bennett Maston   Wheaton Warrenville South 7 0.00n/a
0 Deepak Moparthi 11 Stevenson 7 0.00n/a
0 Ken Nakamura 10 Homewood-Flossmoor 7 0.00n/a
0 Srini Pandiyan 12 Maine East 7 0.00n/a
0 Nikhil Sivapatham 12 Naperville North 7 0.00n/a
0 Isaac Soloveychik 10 Centennial 7 0.00n/a
0 Sofia Vainikos 10 Sandburg 7 0.00n/a