Religion and Mythology

Tiebreakers are excluded.

Pts Player Year School TUH PPTUHCDepth
7 Ali Saeed 12 Stevenson 7 1.0070.5%
6 Deepak Moparthi 11 Stevenson 7 0.8662.6%
6 Vikas Reddy 10 Fremd 7 0.8690.7%
6 Nikhil Sivapatham 12 Naperville North 7 0.8678.0%
6 Aristotle Vainikos 10 Sandburg 7 0.8677.9%
6 Shawn Yoshida 12 Naperville North 7 0.8661.5%
5 Kristie Bodak 12 Keith Country Day 7 0.7166.5%
5 Varun Cidambi 11 Fremd 7 0.7187.6%
5 Zane Clevenger 11 Auburn 7 0.7173.3%
5 Michael Finnegan 12 Loyola Academy 7 0.7174.7%
5 Iz Gius 12 Latin School 7 0.7171.1%
5 Gage Gulley 10 Carbondale 7 0.7195.8%
5 Addison Hagerman 12 Waubonsie Valley 7 0.7159.5%
5 Olivia Lamberti 10 Stevenson 7 0.7170.9%
5 Young Lee 12 Stevenson 7 0.7177.5%
5 Kuilin Li   New Trier 7 0.7183.2%
5 Jaden Lucas 11 Carbondale 7 0.7173.6%
5 Maria Marzullo 12 Sandburg 7 0.7184.1%
5 Jake Milner 12 Latin School 7 0.7172.6%
5 Alex Orlov 12 IMSA 7 0.7178.2%
5 Shiv Ray 12 Hoffman Estates 7 0.7162.0%
5 Luca Strohmeier 11 Homewood-Flossmoor 7 0.7183.1%
4 Liam Anderson 11 Metea Valley 7 0.5777.9%
4 Nathaniel Bouchie 12 Homewood-Flossmoor 7 0.5777.2%
4 Jackson Coleman 11 Latin School 7 0.5781.2%
4 Jack Gentile 12 Maine South 7 0.5782.5%
4 Colin Groh 12 Buffalo Grove 7 0.5787.6%
4 Lily Hamer 12 Homewood-Flossmoor 7 0.5777.1%
4 Matt Hurley 10 Latin School 7 0.5782.2%
4 Andrew Iliescu 12 Maine East 7 0.5796.9%
4 Kieran Kaempen 12 Metea Valley 7 0.5776.8%
4 Jonathan Kim 11 Hoffman Estates 7 0.5787.1%
4 Ian Kinsel 10 Carbondale 7 0.5779.5%
4 Alan Koval 12 St. Charles East 7 0.5788.8%
4 Ken Nakamura 10 Homewood-Flossmoor 7 0.5791.5%
4 Jake Noe 12 Marian Central Catholic 7 0.5776.0%
4 Jack Nugent 9 Loyola Academy 7 0.5771.0%
4 Conrad Oberhaus 11 Stevenson 7 0.5777.7%
4 Amy Paul 10 Centennial 7 0.5776.6%
4 Kenny Pontikes 9 Latin School 7 0.5775.1%
4 Govind Prabhakar 9 Stevenson 7 0.5768.8%
4 Chetan Vadali 10 Latin School 7 0.5786.6%
4 Sofia Vainikos 10 Sandburg 7 0.5779.8%
4 Leif Verace 10 Auburn 7 0.5791.5%
4 Jack Wagner   New Trier 7 0.5773.7%
4 John Waldron 12 Barrington 7 0.5755.5%
3 Mayokun Abiona 11 Sandburg 7 0.4398.8%
3 Summer Abraham 10 Latin School 7 0.4384.1%
3 Victor Aristakessian 9 Fenton 7 0.4389.7%
3 Zoe Baker 11 Sandburg 7 0.4376.7%
3 Michael Bonthron 12 Homewood-Flossmoor 7 0.4379.1%
3 Chris Bush-Moline 9 Loyola Academy 7 0.4371.5%
3 Lilly Chavez 10 Auburn 7 0.4374.1%
3 Suteetida Chit-Arkhah 10 Maine South 7 0.4396.4%
3 Dean Chou 12 Metea Valley 7 0.4396.2%
3 Michael Colton 11 Homewood-Flossmoor 7 0.4353.6%
3 Claudia Danowski 11 Sandburg 7 0.4374.8%
3 Andrew Feng   New Trier 7 0.4399.0%
3 Paul Geiger   New Trier 7 0.4372.6%
3 Hunter Godina 11 St. Charles East 7 0.4392.8%
3 Alex Guan 11 Fremd 7 0.4369.4%
3 Stephen Hannon 12 Saint Viator 7 0.4384.1%
3 Hanson Hao 10 IMSA 7 0.4365.6%
3 Samantha Hoffman 12 Fenton 7 0.4394.1%
3 Arpan Laha 12 Metea Valley 7 0.4362.1%
3 Matthew Lehmann 12 Barrington 7 0.4357.4%
3 Jack Mayer 12 Loyola Academy 7 0.4377.4%
3 Nick McCaulley 10 Saint Viator 7 0.4394.2%
3 Yaseen Mozaffar 12 Sandburg 7 0.4362.2%
3 Jakob Myers 12 Naperville North 7 0.4344.3%
3 Miles Ollee 12 Metea Valley 7 0.4363.2%
3 Srini Pandiyan 12 Maine East 7 0.4385.2%
3 David Pejic 12 Auburn 7 0.4371.5%
3 Alec Podl 11 St. Charles East 7 0.4395.7%
3 Nitin Prabakaran 11 Fremd 7 0.4381.6%
3 Ana Pranger 11 Latin School 7 0.4372.2%
3 Morad Suliman 11 Auburn 7 0.4346.8%
3 Sean Sumugat 10 Loyola Academy 7 0.4374.7%
3 Arjun Sundararajan 11 Metea Valley 7 0.4391.9%
3 Erti Tushe 11 Maine East 7 0.4371.1%
3 Myles Walker 10 Homewood-Flossmoor 7 0.4377.5%
2 John Banta   Lake Forest 7 0.2987.3%
2 Rohin Bhasin 12 Metea Valley 7 0.2963.3%
2 Gretchen Coleman 11 Fremd 7 0.2997.5%
2 Alex Eastman 12 Naperville North 7 0.2999.0%
2 Isabella Falsetti 11 Keith Country Day 7 0.2967.2%
2 Jacob Fiedler 12 Marian Central Catholic 7 0.2945.3%
2 Patrick Harris 12 Saint Viator 7 0.2978.3%
2 William Jiang 12 Auburn 7 0.2950.3%
2 Nick Kaminsky 11 Metea Valley 7 0.2968.5%
2 Kyle Kierzyk 12 Wheaton Warrenville South 7 0.2961.9%
2 Abito Kolamkanny 11 Maine East 7 0.2975.3%
2 Jimmy Lipsey   New Trier 7 0.2937.6%
2 Mark Malitz 11 Maine East 7 0.2958.9%
2 Alex Mayani 11 Hoffman Estates 7 0.2991.0%
2 Sabrina Meng 9 Auburn 7 0.2996.6%
2 Charles Metz 9 Carbondale 7 0.2998.8%
2 John Papas Dennerline   New Trier 7 0.2978.5%
2 Alex Reuter 11 Latin School 7 0.2982.3%
2 Peter Seymour   New Trier 7 0.2996.8%
2 Chirag Shah 12 Sandburg 7 0.2975.6%
2 Haley Shaw 11 Keith Country Day 7 0.2994.9%
2 Shreya Sriram 11 Stevenson 7 0.2993.4%
2 Ethan Strombeck 10 Auburn 7 0.2960.7%
2 Navin Yuvaraj 11 Fremd 7 0.2987.1%
1 Ethan Bosch 11 Homewood-Flossmoor 7 0.1455.0%
1 Micah Flores   Macomb 7 0.1490.9%
1 Jason Gluzkin 11 Maine East 7 0.1498.9%
1 Eric Hoshaw 11 Byron 7 0.1477.1%
1 Jimmy Humphrey 10 Homewood-Flossmoor 7 0.1475.3%
1 Jackson Huttner 12 St. Charles East 7 0.1499.0%
1 Brian Kalathiveetil 12 Waubonsie Valley 7 0.1459.9%
1 Jordan Kilmer 11 Byron 7 0.1457.4%
1 Logan Kirk 11 Byron 7 0.1492.7%
1 Nick Larson   Belvidere 7 0.1479.6%
1 Eddy Lee 11 Latin School 7 0.1460.0%
1 Bennett Maston   Wheaton Warrenville South 7 0.1489.2%
1 Gunalan Natesan 12 Hoffman Estates 7 0.1469.3%
1 Prey Patel 11 Hoffman Estates 7 0.1492.7%
1 Shamsheer Rana 11 Stevenson 7 0.1472.6%
1 Ishan Shah 11 Metea Valley 7 0.1488.5%
1 Dimitri Speron 11 Maine South 7 0.1473.7%
1 Owen Young 12 Maine South 7 0.1499.2%
0 Maria Kedzierski 10 Maine South 7 0.00n/a
0 Advay Mahajan 11 Fremd 7 0.00n/a
0 Nicholas Parekh 11 Fremd 7 0.00n/a
0 Ed Pittsford   Wheaton Warrenville South 7 0.00n/a
0 Isaac Soloveychik 10 Centennial 7 0.00n/a