Other Fine Arts

Tiebreakers are excluded.

Pts Player Year School TUH PPTUHCDepth
6 Charles Metz 12 Carbondale 7 0.8659.3%
6 Siddhant Panse 11 Metea Valley 7 0.8685.2%
5 Kevin Berner 12 Homewood-Flossmoor 7 0.7177.0%
5 Archan Das 11 IMSA 7 0.7177.5%
5 Theo Kokonas 11 Latin School 7 0.7160.2%
4 Ben Fry 12 Chicago Christian 7 0.5788.9%
4 Kevin Joseph 12 Maine East 7 0.5791.3%
4 Gavin McCarthy 11 Fremd 7 0.5760.4%
4 Luke Meacham 10 Lincoln-Way East 7 0.5775.0%
4 Arjun Nageswaran 11 Stevenson 7 0.5772.2%
4 Marta Narag 10 Carbondale 7 0.5779.5%
4 Sophie Netzel 12 Glenbard West 7 0.5773.7%
4 Liam Starnes 11 Barrington 7 0.5788.2%
4 Roxanne Tang 12 Barrington 7 0.5767.8%
4 Justin Wytmar 11 Buffalo Grove 7 0.5771.6%
3 Hannah Beezie 11 Homewood-Flossmoor 6 0.5078.6%
3 Terrence Amador 11 Sandburg 7 0.4389.6%
3 Sam Ayodiran 11 Homewood-Flossmoor 7 0.4379.2%
3 Giifti Benti 10 Carbondale 7 0.4374.6%
3 Pinaki Bhagavan 12 Hinsdale Central 7 0.4385.3%
3 Emma Forman 12 Lake Forest 7 0.4372.5%
3 Michele Giovacchini 12 St. Charles East 7 0.4370.4%
3 Alonso Gutierrez de Velasco 11 Lincoln-Way East 7 0.4394.2%
3 Abraham Holtermann 12 Barrington 7 0.4383.9%
3 Ken Johnson 12 Dunlap 7 0.4358.7%
3 Arjun Kala 9 University Lab 7 0.4366.8%
3 Janaki Kapadia 9 University Lab 7 0.43100.0%
3 Lisa Lukasz 11 Maine South 7 0.4398.9%
3 Amogh Mantri 11 Hinsdale Central 7 0.4369.1%
3 Thomas Mercurio 12 Hinsdale Central 7 0.4345.7%
3 Jyllyan Mueller 12 Leyden 7 0.4378.6%
3 Govind Prabhakar 12 Stevenson 7 0.4371.7%
3 Rishi Raghavapudi 11 Metea Valley 7 0.4377.0%
3 Adam Read 10 Metea Valley 7 0.4395.1%
3 Nishit Samarth 12 Metea Valley 7 0.4393.9%
3 Henry Thomas 12 Auburn 7 0.4381.9%
3 Tejas Vadali 11 Latin School 7 0.4378.0%
3 Anya Wetzel 11 Centennial 7 0.4352.8%
2 Karthik Pasupula 12 Metea Valley 6 0.3375.7%
2 Manvit Adusumilli 12 Hinsdale Central 7 0.2952.6%
2 Robert Bianucci 11 Sandburg 7 0.2972.8%
2 Dylan Bowman 12 University Lab 7 0.2975.0%
2 Rose Branson 12 Latin School 7 0.2976.9%
2 Will Cravitz 12 Latin School 7 0.2985.8%
2 Saketh Dontarajus 9 Keith Country Day 7 0.2982.6%
2 Weillin Feng 12 New Trier 7 0.2986.8%
2 Arunabh Ganguli 9 Stevenson 7 0.2979.7%
2 Amer Goel 11 Hinsdale Central 7 0.2969.9%
2 Andy Granath 12 Auburn 7 0.2975.2%
2 Jacob Grandinetti 12 Maine South 7 0.2968.4%
2 Matthew Hege 11 Centennial 7 0.2966.4%
2 Emily Johnson 10 IMSA 7 0.2959.5%
2 Aadit Juneja 9 Stevenson 7 0.29100.0%
2 Arthur Kot 10 Leyden 7 0.2984.8%
2 Ona Lamaj 12 Maine East 7 0.2991.0%
2 Jonathan Lau 11 University Lab 7 0.2968.3%
2 Matthew Lee 12 IMSA 7 0.2932.7%
2 Kevin Lyvers 12 Sandburg 7 0.2982.2%
2 Anthony Malysz 11 Sandburg 7 0.2979.3%
2 Abby McCreary 12 Lincoln-Way East 7 0.2990.8%
2 Sinecio Morales 9 Auburn 7 0.2963.9%
2 Emily Nakiganda 10 IMSA 7 0.2988.6%
2 Sidd Ohja 10 Lake Forest 7 0.2955.2%
2 Aayush Patel 12 Metea Valley 7 0.2990.8%
2 Armin Pazooki 10 Sandburg 7 0.2978.4%
2 Marcos Pineda 12 Hoffman Estates 7 0.2971.6%
2 Kenny Pontikes 12 Latin School 7 0.2980.9%
2 Sophia Price 9 Barrington 7 0.2973.5%
2 Timothy Price 10 Barrington 7 0.2996.3%
2 Krishi Rana 12 Maine East 7 0.29100.0%
2 Janellie Roach 12 Homewood-Flossmoor 7 0.2966.2%
2 Eduardo Rodriguez 10 Auburn 7 0.29100.0%
2 Brad Rudy 12 Lincoln-Way East 7 0.2942.4%
2 Joe Schwister 10 Latin School 7 0.2968.0%
2 Ben Scott 12 Lake Forest 7 0.2970.3%
2 James Shields 10 Auburn 7 0.2971.9%
2 Franchesca Starecheski 11 Maine South 7 0.2942.2%
2 Ashish Subramanian 12 Hoffman Estates 7 0.2956.4%
2 Sumesh Sundaresan 12 Metea Valley 7 0.2971.6%
2 Matthew Tang 12 University Lab 7 0.2997.6%
2 John Paul Taylor 12 Carbondale 7 0.2968.6%
2 Anson Troutman 12 Lisle 7 0.29100.0%
2 Ryan Tsau 12 Palatine 7 0.2984.2%
2 Bryan Wan 11 Fremd 7 0.2981.8%
2 Eric Webb 11 Sandburg 7 0.2964.8%
2 Allie Yang 11 Hinsdale Central 7 0.2988.6%
2 Lawrence Zhao 10 University Lab 7 0.2987.7%
1 Justin Abel 11 Auburn 7 0.1476.3%
1 Aryan Bahl 11 Hinsdale Central 7 0.1481.9%
1 Heff Batbold 12 Glenbrook South 7 0.1495.3%
1 Chinmay Bhogilal 11 Metea Valley 7 0.1495.4%
1 Kendall Blankenburg 12 Lincoln-Way East 7 0.1495.4%
1 Rocky Daehler 11 Maine South 7 0.1487.9%
1 Anmol Dash 10 Stevenson 7 0.14100.0%
1 Terrence Ducksworth 12 Lincoln-Way East 7 0.14100.0%
1 David Holmquist 12 Stevenson 7 0.14100.0%
1 Tony Huang 12 Lisle 7 0.14100.0%
1 Anthony Hudgens 12 Lisle 7 0.1481.4%
1 Michael Hunding 10 IMSA 7 0.1481.6%
1 Michael Karpov 9 Barrington 7 0.1480.4%
1 Danny Kim 11 Fremd 7 0.1478.7%
1 David Lignan 11 Sandburg 7 0.1476.7%
1 Henry Moore IV 12 Centennial 7 0.14100.0%
1 Henry Nunns 11 St. Charles East 7 0.14100.0%
1 Eric Piros 12 Homewood-Flossmoor 7 0.1482.4%
1 Osbaldo Porrua 12 Leyden 7 0.14100.0%
1 Shreya Seetharam 11 Fremd 7 0.1498.8%
1 Colin Stewart 9 Barrington 7 0.14100.0%
1 Stella Tsogtjargal 10 Maine East 7 0.1473.7%
1 Eli Tsung 11 Carbondale 7 0.1477.2%
0 Luis Angeles 10 Auburn 7 0.00n/a
0 Anish Arora 10 Stevenson 7 0.00n/a
0 Alex Desjardins 12 Lincoln-Way East 7 0.00n/a
0 Matthew Ferracuti 12 Lincoln-Way East 7 0.00n/a
0 Tommy Figura 12 New Trier 7 0.00n/a
0 Michael Garrity 12 Homewood-Flossmoor 7 0.00n/a
0 Allen Guo 11 Stevenson 7 0.00n/a
0 Nikhil Jain 11 St. Charles East 7 0.00n/a
0 Leon Kamenev 12 Hinsdale Central 7 0.00n/a
0 Pooja Khatri 11 Hoffman Estates 7 0.00n/a
0 Anand Krishnan 10 Hoffman Estates 7 0.00n/a
0 Tony Martin 11 IMSA 7 0.00n/a
0 Nick Maurer 11 Centennial 7 0.00n/a
0 Christopher Schwartz 12 Sandburg 7 0.00n/a
0 Aakash Shah 12 Leyden 7 0.00n/a
0 Kelly Tsogtjargal 10 Maine East 7 0.00n/a
0 James Wiedow 12 Belvidere 7 0.00n/a
0 Brady Williams 11 IMSA 7 0.00n/a