Religion and Mythology

Tiebreakers are excluded.

Pts Player Year School TUH PPTUHCDepth
7 Govind Prabhakar 12 Stevenson 7 1.0071.6%
6 Alonso Gutierrez de Velasco 11 Lincoln-Way East 7 0.8658.6%
6 Matthew Hege 11 Centennial 7 0.8670.5%
6 Anthony Malysz 11 Sandburg 7 0.8664.0%
6 Nick Maurer 11 Centennial 7 0.8680.2%
6 Ashish Subramanian 12 Hoffman Estates 7 0.8668.1%
6 Roxanne Tang 12 Barrington 7 0.8680.0%
6 John Paul Taylor 12 Carbondale 7 0.8666.5%
6 Tejas Vadali 11 Latin School 7 0.8662.7%
5 Hannah Beezie 11 Homewood-Flossmoor 7 0.7172.5%
5 Rose Branson 12 Latin School 7 0.7181.5%
5 Will Cravitz 12 Latin School 7 0.7188.5%
5 Anmol Dash 10 Stevenson 7 0.7158.7%
5 Tommy Figura 12 New Trier 7 0.7160.2%
5 Ben Fry 12 Chicago Christian 7 0.7156.7%
5 Danny Kim 11 Fremd 7 0.7166.8%
5 Anand Krishnan 10 Hoffman Estates 7 0.7178.5%
5 Sophie Netzel 12 Glenbard West 7 0.7166.3%
5 Osbaldo Porrua 12 Leyden 7 0.7175.8%
5 Rishi Raghavapudi 11 Metea Valley 7 0.7167.6%
5 Janellie Roach 12 Homewood-Flossmoor 7 0.7178.5%
5 Liam Starnes 11 Barrington 7 0.7194.0%
5 Ryan Tsau 12 Palatine 7 0.7189.5%
5 Justin Wytmar 11 Buffalo Grove 7 0.7175.1%
5 Allie Yang 11 Hinsdale Central 7 0.7168.9%
4 Terrence Amador 11 Sandburg 7 0.5772.6%
4 Luis Angeles 10 Auburn 7 0.5762.3%
4 Sam Ayodiran 11 Homewood-Flossmoor 7 0.5771.2%
4 Aryan Bahl 11 Hinsdale Central 7 0.5779.0%
4 Giifti Benti 10 Carbondale 7 0.5763.4%
4 Saketh Dontarajus 9 Keith Country Day 7 0.5753.0%
4 Michele Giovacchini 12 St. Charles East 7 0.5768.5%
4 Andy Granath 12 Auburn 7 0.5768.2%
4 David Holmquist 12 Stevenson 7 0.5784.8%
4 Anthony Hudgens 12 Lisle 7 0.5761.0%
4 Michael Hunding 10 IMSA 7 0.5784.0%
4 Nikhil Jain 11 St. Charles East 7 0.5773.6%
4 Theo Kokonas 11 Latin School 7 0.5758.6%
4 Kevin Lyvers 12 Sandburg 7 0.5769.9%
4 Abby McCreary 12 Lincoln-Way East 7 0.5782.5%
4 Charles Metz 12 Carbondale 7 0.5781.0%
4 Arjun Nageswaran 11 Stevenson 7 0.5736.9%
4 Emily Nakiganda 10 IMSA 7 0.5770.2%
4 Siddhant Panse 11 Metea Valley 7 0.5773.6%
4 Karthik Pasupula 12 Metea Valley 7 0.5771.8%
4 Sophia Price 9 Barrington 7 0.5753.8%
4 Timothy Price 10 Barrington 7 0.5769.2%
4 Christopher Schwartz 12 Sandburg 7 0.5784.6%
4 Joe Schwister 10 Latin School 7 0.5762.8%
4 Shreya Seetharam 11 Fremd 7 0.5750.1%
4 Matthew Tang 12 University Lab 7 0.5737.3%
4 James Wiedow 12 Belvidere 7 0.5770.8%
3 Manvit Adusumilli 12 Hinsdale Central 7 0.4360.2%
3 Pinaki Bhagavan 12 Hinsdale Central 7 0.4367.1%
3 Chinmay Bhogilal 11 Metea Valley 7 0.4367.7%
3 Alex Desjardins 12 Lincoln-Way East 7 0.4378.1%
3 Abraham Holtermann 12 Barrington 7 0.4383.3%
3 Emily Johnson 10 IMSA 7 0.4366.7%
3 Ken Johnson 12 Dunlap 7 0.4375.7%
3 Kevin Joseph 12 Maine East 7 0.4380.4%
3 Arjun Kala 9 University Lab 7 0.4371.0%
3 Janaki Kapadia 9 University Lab 7 0.4352.0%
3 Jonathan Lau 11 University Lab 7 0.4368.3%
3 Matthew Lee 12 IMSA 7 0.4375.0%
3 Lisa Lukasz 11 Maine South 7 0.4379.8%
3 Tony Martin 11 IMSA 7 0.4384.0%
3 Luke Meacham 10 Lincoln-Way East 7 0.4373.9%
3 Jyllyan Mueller 12 Leyden 7 0.4393.1%
3 Marta Narag 10 Carbondale 7 0.4370.6%
3 Henry Nunns 11 St. Charles East 7 0.4369.7%
3 Armin Pazooki 10 Sandburg 7 0.4377.3%
3 Kenny Pontikes 12 Latin School 7 0.4376.7%
3 Adam Read 10 Metea Valley 7 0.4371.6%
3 Nishit Samarth 12 Metea Valley 7 0.4375.9%
3 Ben Scott 12 Lake Forest 7 0.4393.8%
3 Aakash Shah 12 Leyden 7 0.4383.1%
3 Sumesh Sundaresan 12 Metea Valley 7 0.4378.1%
3 Anson Troutman 12 Lisle 7 0.43100.0%
3 Kelly Tsogtjargal 10 Maine East 7 0.4373.7%
3 Eli Tsung 11 Carbondale 7 0.4380.5%
3 Brady Williams 11 IMSA 7 0.4388.8%
2 Justin Abel 11 Auburn 7 0.29100.0%
2 Anish Arora 10 Stevenson 7 0.2970.6%
2 Kevin Berner 12 Homewood-Flossmoor 7 0.29100.0%
2 Robert Bianucci 11 Sandburg 7 0.2999.0%
2 Kendall Blankenburg 12 Lincoln-Way East 7 0.2959.6%
2 Archan Das 11 IMSA 7 0.2967.7%
2 Terrence Ducksworth 12 Lincoln-Way East 7 0.2984.5%
2 Weillin Feng 12 New Trier 7 0.2968.7%
2 Matthew Ferracuti 12 Lincoln-Way East 7 0.29100.0%
2 Emma Forman 12 Lake Forest 7 0.2952.6%
2 Michael Garrity 12 Homewood-Flossmoor 7 0.2997.6%
2 Amer Goel 11 Hinsdale Central 7 0.2981.5%
2 Jacob Grandinetti 12 Maine South 7 0.2964.8%
2 Tony Huang 12 Lisle 7 0.2978.5%
2 Leon Kamenev 12 Hinsdale Central 7 0.2979.7%
2 Michael Karpov 9 Barrington 7 0.2969.3%
2 Pooja Khatri 11 Hoffman Estates 7 0.29100.0%
2 Arthur Kot 10 Leyden 7 0.2980.3%
2 Ona Lamaj 12 Maine East 7 0.2975.7%
2 Amogh Mantri 11 Hinsdale Central 7 0.2974.4%
2 Gavin McCarthy 11 Fremd 7 0.2972.0%
2 Henry Moore IV 12 Centennial 7 0.2987.7%
2 Sinecio Morales 9 Auburn 7 0.2963.7%
2 Sidd Ohja 10 Lake Forest 7 0.2961.8%
2 Aayush Patel 12 Metea Valley 7 0.2983.3%
2 Marcos Pineda 12 Hoffman Estates 7 0.2981.6%
2 Eric Piros 12 Homewood-Flossmoor 7 0.2965.3%
2 Brad Rudy 12 Lincoln-Way East 7 0.2949.4%
2 James Shields 10 Auburn 7 0.2983.5%
2 Colin Stewart 9 Barrington 7 0.2982.3%
2 Lawrence Zhao 10 University Lab 7 0.2989.1%
1 Dylan Bowman 12 University Lab 7 0.1472.6%
1 Arunabh Ganguli 9 Stevenson 7 0.1465.6%
1 Aadit Juneja 9 Stevenson 7 0.14100.0%
1 David Lignan 11 Sandburg 7 0.1469.3%
1 Thomas Mercurio 12 Hinsdale Central 7 0.1473.1%
1 Krishi Rana 12 Maine East 7 0.14100.0%
1 Eduardo Rodriguez 10 Auburn 7 0.1492.4%
1 Franchesca Starecheski 11 Maine South 7 0.1466.3%
1 Henry Thomas 12 Auburn 7 0.1452.5%
1 Stella Tsogtjargal 10 Maine East 7 0.1480.6%
1 Bryan Wan 11 Fremd 7 0.1461.3%
1 Eric Webb 11 Sandburg 7 0.1485.1%
1 Anya Wetzel 11 Centennial 7 0.1427.1%
0 Heff Batbold 12 Glenbrook South 7 0.00n/a
0 Rocky Daehler 11 Maine South 7 0.00n/a
0 Allen Guo 11 Stevenson 7 0.00n/a