Other Fine Arts

Tiebreakers are excluded.

Pts Player Year School TUH PPTUHCDepth
6 Theo Kokonas 12 Latin School 7 0.8667.1%
6 Arjun Nageswaran 12 Stevenson 7 0.8671.9%
6 Charles Young 9 Barrington 7 0.8653.6%
6 Lawrence Zhao 11 University Lab 7 0.8663.6%
5 Justin Abel 12 Auburn 7 0.7180.1%
5 Matthew Colson 12 Belvidere 7 0.7179.0%
5 Alex Crowell 10 Auburn 7 0.7164.3%
5 Jared Dong 10 IMSA 7 0.7180.6%
5 Arnav Khanna 12 Waubonsie Valley 7 0.7177.8%
5 Sanaiya Luthar 10 Latin School 7 0.7181.4%
5 Jason Qin 10 IMSA 7 0.7153.2%
5 Kelly Tsogtjargal 11 Maine East 7 0.7181.5%
5 Isaiah Wing 12 Granite City 7 0.7169.7%
4 Giifti Benti 11 Carbondale 6 0.6767.2%
2 Tom Foster 12 Belvidere North 3 0.6772.3%
2 Samuel Go 10 IMSA 3 0.6787.2%
2 Megan Wang 10 Fremd 3 0.6773.1%
2 Austin Zeilstra 9 Timothy Christian 3 0.6796.8%
4 Luis Angeles 11 Auburn 7 0.5780.3%
4 Shoorsen Gandhi 10 University Lab 7 0.5740.5%
4 Soren Gjesfjeld 9 Bloomington 7 0.5792.9%
4 Alonso Gutierrez de Velasco 12 Lincoln-Way East 7 0.5773.1%
4 Em Johnson 11 IMSA 7 0.5765.9%
4 Kaitlyn Kenney 11 Sandburg 7 0.5760.0%
4 Rohan Kher 9 Barrington 7 0.5776.6%
4 Jonathan Lau 12 University Lab 7 0.5787.0%
4 David Lingan 12 Sandburg 7 0.5778.4%
4 Thomas Lu 10 Fremd 7 0.5757.7%
4 Gavin Markoff 11 Herscher 7 0.5770.1%
4 Colin McLaughlin 9 Loyola Academy 7 0.5787.3%
4 Sinecio Morales 10 Auburn 7 0.5756.2%
4 Trey Moulton 12 Glenwood 7 0.5790.8%
4 Claire Shaffer 11 Maine South 7 0.57100.0%
4 Franchesca Starecheski 12 Maine South 7 0.5787.4%
4 Tejas Vadali 12 Latin School 7 0.5772.0%
4 Jadon Wing 11 Granite City 7 0.5780.2%
3 Sean McConville 12 Lisle 6 0.50100.0%
3 Joe Schwister 11 Latin School 6 0.5081.8%
2 Alberta Grinston 10 IMSA 4 0.50100.0%
3 Sam Ayodiran 12 Homewood-Flossmoor 7 0.4379.1%
3 Hannah Beezie 12 Homewood-Flossmoor 7 0.4384.0%
3 Allison Boertlein 11 Sandburg 7 0.4394.4%
3 Noah Brusky 11 Riverton 7 0.4391.9%
3 Jack Casey 11 Springfield 7 0.4372.9%
3 Archan Das 12 IMSA 7 0.4399.4%
3 Aayush Desai 11 Waubonsie Valley 7 0.4372.0%
3 Kevin Forman 11 Lake Forest 7 0.4395.9%
3 Spandan Goel 11 Stevenson 7 0.43100.0%
3 Mark Gonzalez 11 Loyola Academy 7 0.4357.7%
3 Mansi Kadiwala 11 Maine East 7 0.4393.3%
3 Elliot Kovitz 11 Latin School 7 0.4356.2%
3 Lisa Lukasz 12 Maine South 7 0.4375.9%
3 Daniel Martin 10 Sycamore 7 0.4398.6%
3 Sara Moore 12 Illinois Valley Central 7 0.4376.2%
3 Jack Piros 9 Homewood-Flossmoor 7 0.4382.9%
3 Madeline Santori 12 Lincoln-Way East 7 0.4376.1%
3 Liam Starnes 12 Barrington 7 0.4392.7%
3 Gunnar Tejes 11 Herscher 7 0.4399.3%
3 Shayne Tieman 11 Granite City 7 0.4389.8%
3 Jaden Welch-Jani 10 Glenbrook South 7 0.4392.2%
1 Jeremiah Anema 9 Timothy Christian 3 0.3393.5%
2 Sam Alahi 11 Illinois Valley Central 7 0.2996.0%
2 Brock Berg 11 Herscher 7 0.29100.0%
2 Robert Bianucci 12 Sandburg 7 0.29100.0%
2 Nick Butchee 11 Granite City 7 0.29100.0%
2 Rocky Daehler 12 Maine South 7 0.2995.2%
2 Oliver Gaddis 11 Riverton 7 0.2989.3%
2 Aidan Glasgow 12 Williamsville 7 0.2978.2%
2 Kaushik Gollaumdi 9 Barrington 7 0.29100.0%
2 Matthew Griesmeyer 11 Loyola Academy 7 0.2997.9%
2 James Grove 11 Francis Parker 7 0.2993.3%
2 Michael Hunding 11 IMSA 7 0.2992.7%
2 Janaki Kapadia 10 University Lab 7 0.2992.1%
2 Alexander Kirages 11 Lake Forest 7 0.2988.2%
2 Kaya Kozlowski 10 Leyden 7 0.2999.0%
2 Judson Lam 12 Naperville North 7 0.2939.6%
2 Anthony Malysz 12 Sandburg 7 0.29100.0%
2 Tony Martin 12 IMSA 7 0.2958.4%
2 Anila Moparthi 10 Lincoln-Way East 7 0.2995.3%
2 Marta Narag 11 Carbondale 7 0.2995.6%
2 Vivek Panse 9 Metea Valley 7 0.29100.0%
2 Daniel Park 12 Glenwood 7 0.2965.4%
2 Karl Peterson 12 Sycamore 7 0.29100.0%
2 Lily Relleke 11 Granite City 7 0.2988.9%
2 Alex Schapiro 12 Francis Parker 7 0.2992.1%
2 Devam Shah 11 Leyden 7 0.2985.7%
2 Shreyas Singh 9 University Lab 7 0.2983.6%
2 Warren Sleevar 11 Danville 7 0.2970.8%
2 Sam Starkenburg 11 Homewood-Flossmoor 7 0.2998.5%
2 Sebastian Valenzuela 12 Latin School 7 0.2973.6%
2 Eric Webb 12 Sandburg 7 0.29100.0%
1 Chinmay Bhogilal 12 Metea Valley 6 0.1776.8%
1 Jonny Abraham 11 Stevenson 7 0.14100.0%
1 Alexandra Anderson 9 Lake Forest 7 0.1498.6%
1 Eli Asplund 12 ROWVA 7 0.1486.1%
1 Kilian Barth 12 Glenwood 7 0.1483.7%
1 Caleb Campbell 12 Danville 7 0.14100.0%
1 Saketh Dontaraju 10 IMSA 7 0.1488.8%
1 Zelalem Ebert 9 Sandburg 7 0.14100.0%
1 Jonah Gross 12 Francis Parker 7 0.1482.7%
1 Dylan Hembrough 11 Williamsville 7 0.14100.0%
1 Arjun Kala 10 University Lab 7 0.1432.2%
1 Greg Kwan 12 Lincoln-Way East 7 0.14100.0%
1 Jay Lee 10 Carbondale 7 0.1491.1%
1 Aston Martin 12 Belvidere 7 0.1453.3%
1 Aryan Mashruwala 12 Maine East 7 0.1494.8%
1 Eli Moog 11 Francis Parker 7 0.1472.1%
1 Dev Patel 10 Lincoln-Way East 7 0.14100.0%
1 Armin Pazooki 11 Sandburg 7 0.1486.8%
1 Hadi Rihawi 12 Maine East 7 0.1477.7%
1 Alex Sidler 12 Lincoln-Way East 7 0.1485.8%
1 Madison Stasch 12 Benet 7 0.14100.0%
1 Colin Stewart 10 Barrington 7 0.14100.0%
1 Eli Tsung 12 Carbondale 7 0.1473.5%
1 Andrey Vlasov 10 Stevenson 7 0.14100.0%
1 Nathan Webster 9 Lincoln-Way East 7 0.14100.0%
1 Andrew Wehmeyer 12 Lake Forest 7 0.1493.4%
1 Allie Yang 12 Hinsdale Central 7 0.1483.6%
0 Andrew Asmus 9 Timothy Christian 3 0.00n/a
0 Nick Barry 12 Glenwood 7 0.00n/a
0 Sofia Doroshenko 12 Leyden 4 0.00n/a
0 Matthew Garchik 12 Francis Parker 7 0.00n/a
0 Sean Hickey 11 Metea Valley 7 0.00n/a
0 Michael Karpov 10 Barrington 7 0.00n/a
0 Connor Koy 11 New Trier 7 0.00n/a
0 Luke Meacham 11 Lincoln-Way East 7 0.00n/a
0 Ben Salemi 12 Maine East 4 0.00n/a
0 Aarya Singh 10 Barrington 7 0.00n/a
0 Geoffrey Wu 12 Naperville North 7 0.00n/a
0 Jakub Ziolko 10 Leyden 7 0.00n/a