Poetry

Tiebreakers are excluded.

Pts Player Year School TUH PPTUHCDepth
3 Jeremiah Anema 9 Timothy Christian 3 1.0088.0%
3 Megan Wang 10 Fremd 3 1.0058.6%
6 Michael Hunding 11 IMSA 7 0.8662.1%
6 Arnav Khanna 12 Waubonsie Valley 7 0.8664.4%
6 Anthony Malysz 12 Sandburg 7 0.8661.6%
6 Alex Sidler 12 Lincoln-Way East 7 0.8689.8%
6 Tejas Vadali 12 Latin School 7 0.8676.2%
6 Allie Yang 12 Hinsdale Central 7 0.8661.8%
5 Giifti Benti 11 Carbondale 6 0.8385.7%
5 Jack Casey 11 Springfield 7 0.7176.2%
5 Jared Dong 10 IMSA 7 0.7149.0%
5 Soren Gjesfjeld 9 Bloomington 7 0.7154.1%
5 Arjun Kala 10 University Lab 7 0.7158.3%
5 Jonathan Lau 12 University Lab 7 0.7184.2%
5 David Lingan 12 Sandburg 7 0.7174.0%
5 Sinecio Morales 10 Auburn 7 0.7161.7%
5 Madison Stasch 12 Benet 7 0.7183.0%
5 Charles Young 9 Barrington 7 0.7181.7%
2 Austin Zeilstra 9 Timothy Christian 3 0.6791.3%
4 Justin Abel 12 Auburn 7 0.5795.2%
4 Alex Crowell 10 Auburn 7 0.5781.1%
4 Archan Das 12 IMSA 7 0.5788.8%
4 Saketh Dontaraju 10 IMSA 7 0.5790.2%
4 Kaushik Gollaumdi 9 Barrington 7 0.5778.6%
4 Em Johnson 11 IMSA 7 0.5784.6%
4 Elliot Kovitz 11 Latin School 7 0.5784.4%
4 Thomas Lu 10 Fremd 7 0.5762.1%
4 Tony Martin 12 IMSA 7 0.5777.5%
4 Colin McLaughlin 9 Loyola Academy 7 0.5786.2%
4 Arjun Nageswaran 12 Stevenson 7 0.5772.6%
4 Madeline Santori 12 Lincoln-Way East 7 0.5783.4%
4 Joe Schwister 11 Latin School 7 0.5780.8%
4 Aarya Singh 10 Barrington 7 0.5769.4%
4 Liam Starnes 12 Barrington 7 0.5782.2%
4 Eric Webb 12 Sandburg 7 0.5798.9%
4 Jaden Welch-Jani 10 Glenbrook South 7 0.5777.0%
4 Jadon Wing 11 Granite City 7 0.5788.4%
4 Lawrence Zhao 11 University Lab 7 0.5785.4%
3 Chinmay Bhogilal 12 Metea Valley 6 0.5094.3%
3 Eli Asplund 12 ROWVA 7 0.4372.6%
3 Nick Barry 12 Glenwood 7 0.4379.3%
3 Kilian Barth 12 Glenwood 7 0.4396.3%
3 Hannah Beezie 12 Homewood-Flossmoor 7 0.4387.5%
3 Robert Bianucci 12 Sandburg 7 0.4393.9%
3 Noah Brusky 11 Riverton 7 0.4374.0%
3 Matthew Colson 12 Belvidere 7 0.4396.9%
3 Aayush Desai 11 Waubonsie Valley 7 0.4394.0%
3 Kevin Forman 11 Lake Forest 7 0.4395.2%
3 Aidan Glasgow 12 Williamsville 7 0.4396.5%
3 Kaitlyn Kenney 11 Sandburg 7 0.4396.8%
3 Rohan Kher 9 Barrington 7 0.4356.6%
3 Theo Kokonas 12 Latin School 7 0.4398.6%
3 Judson Lam 12 Naperville North 7 0.4370.8%
3 Gavin Markoff 11 Herscher 7 0.4354.8%
3 Sara Moore 12 Illinois Valley Central 7 0.4397.2%
3 Daniel Park 12 Glenwood 7 0.4396.4%
3 Claire Shaffer 11 Maine South 7 0.4384.7%
3 Colin Stewart 10 Barrington 7 0.4384.9%
3 Kelly Tsogtjargal 11 Maine East 7 0.4388.4%
3 Andrew Wehmeyer 12 Lake Forest 7 0.4382.0%
3 Isaiah Wing 12 Granite City 7 0.4393.7%
1 Tom Foster 12 Belvidere North 3 0.33100.0%
1 Samuel Go 10 IMSA 3 0.3380.2%
2 Jonny Abraham 11 Stevenson 7 0.2994.3%
2 Brock Berg 11 Herscher 7 0.2985.9%
2 Allison Boertlein 11 Sandburg 7 0.2982.1%
2 Caleb Campbell 12 Danville 7 0.2992.0%
2 Zelalem Ebert 9 Sandburg 7 0.2982.9%
2 Oliver Gaddis 11 Riverton 7 0.2966.8%
2 Shoorsen Gandhi 10 University Lab 7 0.2986.4%
2 Matthew Garchik 12 Francis Parker 7 0.2990.3%
2 Matthew Griesmeyer 11 Loyola Academy 7 0.2998.7%
2 Alonso Gutierrez de Velasco 12 Lincoln-Way East 7 0.2930.0%
2 Janaki Kapadia 10 University Lab 7 0.2974.2%
2 Kaya Kozlowski 10 Leyden 7 0.2998.0%
2 Greg Kwan 12 Lincoln-Way East 7 0.2998.8%
2 Jay Lee 10 Carbondale 7 0.2989.3%
2 Sanaiya Luthar 10 Latin School 7 0.2991.8%
2 Aston Martin 12 Belvidere 7 0.29100.0%
2 Daniel Martin 10 Sycamore 7 0.29100.0%
2 Luke Meacham 11 Lincoln-Way East 7 0.2994.6%
2 Anila Moparthi 10 Lincoln-Way East 7 0.2995.3%
2 Trey Moulton 12 Glenwood 7 0.29100.0%
2 Marta Narag 11 Carbondale 7 0.2999.3%
2 Armin Pazooki 11 Sandburg 7 0.2990.1%
2 Jack Piros 9 Homewood-Flossmoor 7 0.2999.2%
2 Jason Qin 10 IMSA 7 0.2976.2%
2 Devam Shah 11 Leyden 7 0.2962.3%
2 Gunnar Tejes 11 Herscher 7 0.2975.3%
2 Eli Tsung 12 Carbondale 7 0.29100.0%
2 Sebastian Valenzuela 12 Latin School 7 0.29100.0%
2 Geoffrey Wu 12 Naperville North 7 0.2991.3%
1 Alberta Grinston 10 IMSA 4 0.2594.9%
1 Luis Angeles 11 Auburn 7 0.1466.5%
1 Sam Ayodiran 12 Homewood-Flossmoor 7 0.1469.4%
1 Nick Butchee 11 Granite City 7 0.1485.1%
1 Spandan Goel 11 Stevenson 7 0.1478.7%
1 Jonah Gross 12 Francis Parker 7 0.1498.6%
1 Mansi Kadiwala 11 Maine East 7 0.1497.7%
1 Michael Karpov 10 Barrington 7 0.1486.1%
1 Connor Koy 11 New Trier 7 0.1495.9%
1 Lisa Lukasz 12 Maine South 7 0.14100.0%
1 Sean McConville 12 Lisle 7 0.1451.2%
1 Vivek Panse 9 Metea Valley 7 0.14100.0%
1 Dev Patel 10 Lincoln-Way East 7 0.1480.7%
1 Lily Relleke 11 Granite City 7 0.1497.4%
1 Hadi Rihawi 12 Maine East 7 0.14100.0%
1 Alex Schapiro 12 Francis Parker 7 0.1490.5%
1 Shreyas Singh 9 University Lab 7 0.14100.0%
1 Shayne Tieman 11 Granite City 7 0.1431.7%
1 Nathan Webster 9 Lincoln-Way East 7 0.14100.0%
0 Sam Alahi 11 Illinois Valley Central 7 0.00n/a
0 Alexandra Anderson 9 Lake Forest 7 0.00n/a
0 Andrew Asmus 9 Timothy Christian 3 0.00n/a
0 Rocky Daehler 12 Maine South 7 0.00n/a
0 Sofia Doroshenko 12 Leyden 4 0.00n/a
0 Mark Gonzalez 11 Loyola Academy 7 0.00n/a
0 James Grove 11 Francis Parker 7 0.00n/a
0 Dylan Hembrough 11 Williamsville 7 0.00n/a
0 Sean Hickey 11 Metea Valley 7 0.00n/a
0 Alexander Kirages 11 Lake Forest 7 0.00n/a
0 Aryan Mashruwala 12 Maine East 7 0.00n/a
0 Eli Moog 11 Francis Parker 7 0.00n/a
0 Karl Peterson 12 Sycamore 7 0.00n/a
0 Ben Salemi 12 Maine East 4 0.00n/a
0 Warren Sleevar 11 Danville 7 0.00n/a
0 Franchesca Starecheski 12 Maine South 7 0.00n/a
0 Sam Starkenburg 11 Homewood-Flossmoor 7 0.00n/a
0 Andrey Vlasov 10 Stevenson 7 0.00n/a
0 Jakub Ziolko 10 Leyden 7 0.00n/a