Painting

Tiebreakers are excluded.

Pts Player Year School TUH PPTUHCDepth
6 Rohan Kher 11 Barrington 7 0.8678.0%
6 Kate Ruhnke 12 Maine East 7 0.8685.0%
5 Ryan Dai 9 Carbondale 7 0.7156.3%
5 Soren Gjesfjeld 11 Bloomington 7 0.7174.1%
5 Sinecio Morales 12 Auburn 7 0.7155.1%
5 Jason Qin 12 IMSA 7 0.7151.1%
5 Charles Young 11 Barrington 7 0.7156.7%
4 Dwij Bhatt 11 Fremd 7 0.5774.8%
4 Jocelyn Chan 10 Sandburg 7 0.5792.2%
4 Alex Crowell 12 Auburn 7 0.5745.1%
4 Joseph Geovanes 12 Sandburg 7 0.5789.6%
4 Teigue Kelly 12 Waubonsie Valley 7 0.5748.7%
3 Leo Auerbach 12 Francis Parker 7 0.4396.6%
3 David Bertolasi 11 Belvidere 7 0.4391.8%
3 Hannah Burke 10 Woodlands Academy 7 0.4397.2%
3 Hatice Caliskan 11 Sandburg 7 0.4388.8%
3 Margaret Glunz 9 Woodlands Academy 7 0.4368.9%
3 Lincoln Hamid 10 Francis Parker 7 0.4389.4%
3 Grant Koh 11 Francis Parker 7 0.4383.3%
3 Anila Moparthi 12 Lincoln-Way East 7 0.4374.9%
3 Brielle Rach 11 Auburn 7 0.4388.6%
3 Dillon Robertson 11 Carbondale 7 0.4381.6%
3 Maya Whiteman 9 Woodlands Academy 7 0.4385.1%
2 Nolan Adam 12 Lincoln-Way West 7 0.2993.6%
2 Addison Baker 11 Walter Payton 7 0.2990.1%
2 Makenna Beaulin 11 Centennial 7 0.2991.5%
2 Francis Brigoli 11 Centennial 7 0.2994.0%
2 Riona Duncan 12 Walter Payton 7 0.2982.7%
2 Eli Elterman 12 Latin School 7 0.2984.3%
2 Kiara Garcia-Reyes 10 Centennial 7 0.29100.0%
2 Sophia Giampaolo 11 Lincoln-Way East 7 0.2998.0%
2 Anna Grigorescu 11 Evanston 7 0.2979.8%
2 Nathaniel Huang 11 IMSA 7 0.2997.5%
2 Angelo Karadimas 12 Glenbrook South 7 0.2971.1%
2 Ethan Krone 9 Lincoln-Way East 7 0.29100.0%
2 Joshua Lee 11 IMSA 7 0.2990.7%
2 Bird Lollar 11 Bloomington 7 0.2945.3%
2 Mattias Mekonnen 10 Maine East 7 0.2992.4%
2 Felix Mundy-Mancino 12 Walter Payton 7 0.2981.0%
2 Beckett Nikitas 10 Francis Parker 7 0.2981.2%
2 Connor O'Sullivan 12 Sandburg 7 0.29100.0%
2 Safiya Otry 12 Sandburg 7 0.2997.5%
2 Vivek Panse 11 Metea Valley 7 0.2991.9%
2 Advayth Pashupati 10 IMSA 7 0.2992.4%
2 Matias Roa 11 Walter Payton 7 0.29100.0%
2 Colin Stewart 12 Barrington 7 0.2982.2%
2 Sadie Strong 11 Lake Forest 7 0.2987.0%
2 Gavin Twomey 12 Sandburg 7 0.2978.1%
2 Vasanth Visweswaran 11 Evanston 7 0.2997.5%
2 Stephen Walsh 11 IMSA 7 0.2997.2%
1 Adam Alexander 12 Glenbrook South 7 0.1487.4%
1 Clark Anderson 11 Carbondale 7 0.1461.6%
1 Henry Barbaro 12 Evanston 7 0.14100.0%
1 Aleksandar Bargoz 11 Maine East 7 0.14100.0%
1 Karl Barnickol 11 Walter Payton 7 0.1484.0%
1 Rodney Branch 12 Homewood-Flossmoor 7 0.14100.0%
1 Sai Caliskan 10 Sandburg 7 0.14100.0%
1 Saketh Dontaraju 12 IMSA 7 0.14100.0%
1 Kayla Drajpuch 11 Evanston 7 0.1493.1%
1 Nathan Ferin 12 Lincoln-Way East 7 0.1493.8%
1 Logan Florsheim 10 Francis Parker 7 0.1474.4%
1 Chris Garcia 11 Maine East 7 0.1491.5%
1 Kaushik Gollaumdi 11 Barrington 7 0.14100.0%
1 Carson Jacobson 10 Winnebago 7 0.1470.8%
1 Zaher Jalab 10 Sandburg 7 0.14100.0%
1 Michael Karpov 12 Barrington 7 0.1495.5%
1 Sriram Koritala 11 Lisle 7 0.14100.0%
1 Areen Krikorian 12 Sandburg 7 0.14100.0%
1 Aiden Ledbetter 10 Carbondale 7 0.1487.4%
1 Caleb Lee 10 Lincoln-Way East 7 0.1427.4%
1 Jay Lee 12 Carbondale 7 0.1484.0%
1 Chloe Mensah 9 Woodlands Academy 7 0.14100.0%
1 Kailyn Myers 9 Winnebago 7 0.1478.3%
1 Vikram Narasimhan 10 Waubonsie Valley 7 0.14100.0%
1 Waverly O'Malley 12 Sandburg 7 0.1484.7%
1 Gabe Panner 12 Lincoln-Way East 7 0.1496.5%
1 Ishaan Patel 9 Lincoln-Way East 7 0.14100.0%
1 Aryan Patil 10 Sandburg 7 0.1491.5%
1 Jack Piros 11 Homewood-Flossmoor 7 0.14100.0%
1 Danial Pitafi 11 Carbondale 7 0.1451.9%
1 Rishabh Purayil 12 Glenbrook South 7 0.1492.9%
1 Aarna Raghavapudi 10 Metea Valley 7 0.1482.9%
1 Jules Roach 12 Barrington 7 0.1458.4%
1 James Schirano 10 Bloomington 7 0.1489.9%
1 David Scott 10 Lincoln-Way East 7 0.1491.5%
1 Liam Sieland 11 Evanston 7 0.1424.7%
1 Aarya Singh 12 Barrington 7 0.14100.0%
1 Sophia Stuart 10 Centennial 7 0.1464.6%
1 Noah Tabor 11 Sandburg 7 0.14100.0%
1 Derik Uzelman 10 Sandburg 7 0.1491.5%
1 James Valentinas 12 Glenbrook South 7 0.14100.0%
1 Ethan Weiss 11 Latin School 7 0.1496.9%
1 Vincent You 10 IMSA 7 0.1494.3%
0 Aayan Ali 11 Glenbrook South 7 0.00n/a
0 John Augustyn 10 Benet 7 0.00n/a
0 Surya Bhamidi 12 IMSA 7 0.00n/a
0 Brooklyn Brester 10 Putnam County 7 0.00n/a
0 Ivy Chen 12 Naperville North 7 0.00n/a
0 Zelalem Ebert 11 Sandburg 7 0.00n/a
0 Cyril Girgis 10 Sandburg 7 0.00n/a
0 Tony Han 9 Carbondale 7 0.00n/a
0 Gideon Heltzer 11 Latin School 7 0.00n/a
0 Merrick Hill 10 Winnebago 7 0.00n/a
0 Jeev Hora 9 Metea Valley 7 0.00n/a
0 Yusuf Jassim 12 Centennial 7 0.00n/a
0 Timo Kiep 12 Francis Parker 7 0.00n/a
0 Dylan Latek 10 Lincoln-Way East 7 0.00n/a
0 Simon Le 10 Sandburg 7 0.00n/a
0 Kaitlyn Leonard 9 Barrington 7 0.00n/a
0 Huan Lin 11 Auburn 7 0.00n/a
0 Evan McClung 11 Glenbrook South 7 0.00n/a
0 Cameron McCullough 11 Centennial 7 0.00n/a
0 Mickey McGrory 12 Homewood-Flossmoor 7 0.00n/a
0 Annoshae Mirza 10 Francis Parker 7 0.00n/a
0 Vaughn Mitchell 12 Lincoln-Way East 7 0.00n/a
0 Samarth Mohan 10 Metea Valley 7 0.00n/a
0 Lukas Nagler 10 Lisle 7 0.00n/a
0 Drew Nickless 10 Sandburg 7 0.00n/a
0 Dev Patel 12 Lincoln-Way East 7 0.00n/a
0 Sarah Phan 12 Maine East 7 0.00n/a
0 Dillan Rinehart 12 Winnebago 7 0.00n/a
0 Aanya Sahu 11 Woodlands Academy 7 0.00n/a
0 Pranav Singh 10 Metea Valley 7 0.00n/a
0 Johanne Son 11 Metea Valley 7 0.00n/a
0 Evan Sparenberg 12 Lincoln-Way East 7 0.00n/a
0 Warner Vance 11 Francis Parker 7 0.00n/a