2015 Field
Scobol Solo 2015 was held on Saturday, October 31, 2015. There were 128 players from 26 schools:
Adlai E. Stevenson High School (Lincolnshire)
- Nathan Cha (Eleventh Grade)
- Ben Kauffman (Eleventh Grade)
- Olivia Lamberti (Ninth Grade)
- Young Lee (Eleventh Grade)
- Deepak Moparthi (Tenth Grade)
- Conrad Oberhaus (Tenth Grade)
- Shamsheer Rana (Tenth Grade)
- Ali Saeed (Eleventh Grade)
Auburn High School (Rockford)
- Lilly Chavez (Ninth Grade)
- William Jiang (Eleventh Grade)
- Joseph Rock (Tenth Grade)
- Henry Roe (Eleventh Grade)
- Ethan Strombeck (Ninth Grade)
- Morad Suliman (Tenth Grade)
- Cole Timmerwilke (Twelfth Grade)
Barrington High School
- Matthew Lehmann (Eleventh Grade)
- John Waldron (Eleventh Grade)
Bloomington High School
- Alexandra Cordill (Eleventh Grade)
- Roary Good (Eleventh Grade)
- Hanson Hao (Ninth Grade)
- Prithiv Kumar (Tenth Grade)
- Meredith Pounds (Twelfth Grade)
- Vinay Vattikuti (Ninth Grade)
Carbondale Community High School
- Jaden Lucas (Tenth Grade)
- Walter Shaw (Eleventh Grade)
- Carson Wang (Eleventh Grade)
- James Warshawsky (Tenth Grade)
Carl Sandburg High School (Orland Park)
- Megan Amend (Eleventh Grade)
- Seth Blithstein (Tenth Grade)
- Claudia Danowski (Tenth Grade)
- Peter Granato (Twelfth Grade)
- Yaseen Mozaffar (Eleventh Grade)
- Helena Shaheen (Twelfth Grade)
Fenton High School (Bensenville)
- Iram Hameeduddin (Eleventh Grade)
- Lexie Kiamco (Tenth Grade)
- Sonya Martinez (Twelfth Grade)
- Mohit Patel (Twelfth Grade)
- Diana Ulloa (Twelfth Grade)
Hinsdale Central High School
- Ankush Bajaj (Twelfth Grade)
- Steven Botsoe (Twelfth Grade)
- Alice Ding (Tenth Grade)
- Atharv Garje (Eleventh Grade)
- Peyton Pielet (Eleventh Grade)
- B. J. Ryan (Twelfth Grade)
- Harrison Wang (Eleventh Grade)
Homewood-Flossmoor High School
- Michael Bonthron (Eleventh Grade)
- Ethan Bosch (Tenth Grade)
- Nathaniel Bouchie (Eleventh Grade)
- Michael Gislason (Twelfth Grade)
- Lily Hamer (Eleventh Grade)
- Lauren Torian (Twelfth Grade)
- Harri Wojcikowski (Eleventh Grade)
Illinois Mathematics & Science Academy (Aurora)
- Sonya Gupta (Tenth Grade)
- Becky Mathew (Tenth Grade)
- Pranav Sivakumar (Eleventh Grade)
Keith Country Day School (Rockford)
- Kristie Bodak (Eleventh Grade)
- Delaney Bonacquisti (Eleventh Grade)
- Isabella Falsetti (Tenth Grade)
- Haley Shaw (Tenth Grade)
Latin School of Chicago
- Eddy Lee (Tenth Grade)
- Jake Milner (Eleventh Grade)
- Tatiana Novak (Twelfth Grade)
- Ana Pranger (Tenth Grade)
- Alex Reuter (Tenth Grade)
Lisle Senior High School
- Harsha Koritala (Twelfth Grade)
- Harish Mundluru (Twelfth Grade)
- Mathew Sebastian (Twelfth Grade)
Loyola Academy (Wilmette)
- Michael Finnegan (Eleventh Grade)
- Veronica Fischer (Tenth Grade)
- Annelise Goldman (Tenth Grade)
- Christopher Hara (Ninth Grade)
- Will Kolada (Twelfth Grade)
- Jack Mayer (Eleventh Grade)
- Jimmy Nagai (Eleventh Grade)
- Sean Sumugat (Ninth Grade)
- John Williams (Tenth Grade)
Maine Township High School East (Park Ridge)
- Andrew Iliescu (Eleventh Grade)
- Deana Matni (Twelfth Grade)
- Srini Pandiyan (Eleventh Grade)
- Charley Rasmussen (Twelfth Grade)
Maine Township High School South (Park Ridge)
- Matthew Cox (Twelfth Grade)
- Michael Galuska (Twelfth Grade)
- Sean McKibben (Eleventh Grade)
- Evan Salmon (Twelfth Grade)
- Ryan Wonsowicz (Twelfth Grade)
- Owen Young (Eleventh Grade)
- John Zaris (Twelfth Grade)
Metea Valley High School (Aurora)
- Sanjay Ananthanarayan (Eleventh Grade)
- Rohin Bhasin (Eleventh Grade)
- Dean Chou (Eleventh Grade)
- Kieran Kaempen (Eleventh Grade)
- Arpan Laha (Eleventh Grade)
- Sriharsha Marupudi (Twelfth Grade)
- Miles Ollee (Eleventh Grade)
- Ishan Shah (Tenth Grade)
- Arjun Sundararajan (Tenth Grade)
Naperville North High School
- Jakob Myers (Eleventh Grade)
New Trier High School (Winnetka)
- Paul Geiger (Eleventh Grade)
- Cole Horvath (Tenth Grade)
- Patrick Jeon (Twelfth Grade)
- Stephen Kochvar (Eleventh Grade)
- Jimmy Lipsey (Eleventh Grade)
- John Papas Dennerline (Tenth Grade)
- Jack Wagner (Eleventh Grade)
Saint Viator High School (Arlington Heights)
- Tom Constortino (Ninth Grade)
- Stephen Hannon (Eleventh Grade)
- Patrick Harris (Eleventh Grade)
- Ian Malek (Eleventh Grade)
- Tim Witek (Tenth Grade)
St. Charles East High School
- Jackson Huttner (Eleventh Grade)
- Alan Koval (Eleventh Grade)
- Andrew Park (Twelfth Grade)
- Zach Podl (Twelfth Grade)
St. Teresa High School (Decatur)
- Connor Reardon (Twelfth Grade)
- Aaron Sass (Twelfth Grade)
University of Chicago Laboratory High School
- Marcel Dupont
- Emma Mueller (Eleventh Grade)
- Harry Ni (Twelfth Grade)
- Lauren Onel (Twelfth Grade)
Wheaton North High School
- Julia Anderson (Twelfth Grade)
Wheaton Warrenville South High School
- Matt Adomshick (Twelfth Grade)
- Kyle Kierzyk (Eleventh Grade)
- Solomon Michalak (Tenth Grade)
- Mac Mleczko (Twelfth Grade)
- Ed Pittsford (Eleventh Grade)
- Jonathan Suh (Twelfth Grade)
William Fremd High School (Palatine)
- Gretchen Coleman (Tenth Grade)
- Advay Mahajan (Tenth Grade)