Player Detail: Auburn

Alex Cooper

Round Opponent Result Score Opp. Score TUHRec. After
1 Naiomi Gunaratne (Lisle) Win 7 2 201–0
3 Ben Carbery (Oak Park-River Forest) Loss 3 5 201–1
5 Marcel Youkhna (Loyola Academy) Win 6 3 202–1
7 Mark Vigil (Wheaton Warrenville South) Win 4 2 203–1
9 Alex Harrison (Buffalo Grove) Loss 3 6 203–2
11 Jack Glerum (Loyola Academy) Loss 1 8 203–3
14 Leo Kullander (Libertyville) Win 7 4 204–3

Alex Cooper also played in 2009 and 2010.


Jordan Frahm

Round Opponent Result Score Opp. Score TUHRec. After
2 Paul Botros (Carbondale) Loss 2 11 200–1
4 Lauren Capra (Loyola Academy) Win 8 3 201–1
5 Weitao Qiang (Libertyville) Loss 0 5 201–2
8 Adrian Blaszkiewicz (Leyden) Loss 1 5 201–3
10 Sami Siddiqui (Auburn) Loss 4 5 201–4
12 Devante Hampton (Homewood-Flossmoor) Win 7 5 202–4
14 Steven Marks (Libertyville) Win 7 4 203–4

Abid Haseeb

Round Opponent Result Score Opp. Score TUHRec. After
1 Bonny Jain (IMSA) Loss 0 13 200–1
4 Matt Welmers (Fenton) Loss 1 5 200–2
6 Adrian Blaszkiewicz (Leyden) Loss 1 5 200–3
8 Lauren Capra (Loyola Academy) Loss 3 4 210–4
10 David Nelsen (Sterling) Win 6 3 201–4
12 Sviat Nakonechny (Leyden) Loss 3 6 201–5
14 Ali Baig (Carbondale) Win 5 0 202–5

Abid Haseeb also played in 2009, 2010, and 2011.


Zahed Haseeb

Round Opponent Result Score Opp. Score TUHRec. After
2 Miles Kovich (IMSA) Win 9 6 201–0
3 Rishi Misra (Wheaton Warrenville South) Loss 4 6 201–1
6 Ravi Patel (Maine East) Win 8 4 202–1
7 Alicia Singham Goodman (Latin School) Win 10 4 203–1
9 Dayne Rogers (Auburn) Loss 5 6 203–2
11 Christian Kreb (Loyola Academy) Win 7 5 204–2
13 Mike Perovanovic (Wheaton North) Win 7 4 205–2

Jordan Hoffmann

Round Opponent Result Score Opp. Score TUHRec. After
1 Grant Rotskoff (IMSA) Win 5 4 201–0
3 Jack Turek (St. Ignatius) Loss 3 7 201–1
5 Mark Vigil (Wheaton Warrenville South) Loss 4 5 211–2
8 Jules Reich (New Trier) Win 7 6 212–2
10 Dan Dzubinski (St. Patrick) Loss 4 8 202–3
12 Sami Siddiqui (Auburn) Loss 3 8 202–4
14 Keith Adkins (Springfield) Win 8 2 203–4

Michael Jiang

Round Opponent Result Score Opp. Score TUHRec. After
1 Dan Dzubinski (St. Patrick) Win 11 5 201–0
3 Mrinalini Prasanna (Carbondale) Win 10 0 202–0
5 Zach Blumenfeld (Stevenson) Loss 7 8 202–1
7 Brooks Thacker (Wheaton Warrenville South) Win 15 2 203–1
9 Ben Carbery (Oak Park-River Forest) Win 7 6 204–1
11 Cressie Stegner-Freitag (Oak Park-River Forest) Win 10 4 205–1
13 Ashok Poozhikunnel (Wheaton Warrenville South) Win 10 5 206–1

Dayne Rogers

Round Opponent Result Score Opp. Score TUHRec. After
2 Michael Lanier (Springfield) Win 7 6 201–0
3 Will Abraham (Loyola Academy) Win 7 4 202–0
5 Jeff Goldman (Libertyville) Loss 4 6 202–1
7 Kyle Kost (Leyden) Win 7 2 203–1
9 Zahed Haseeb (Auburn) Win 6 5 204–1
11 Ashok Poozhikunnel (Wheaton Warrenville South) Loss 5 7 204–2
13 Mrinalini Prasanna (Carbondale) Loss 4 6 204–3

Dayne Rogers also played in 2009.


Saad Sheikh

Round Opponent Result Score Opp. Score TUHRec. After
1 Ashok Poozhikunnel (Wheaton Warrenville South) Loss 3 12 200–1
4 Ali Baig (Carbondale) Win 5 4 211–1
5 Paul Cozzi (St. Ignatius) Loss 3 7 201–2
8 Connor Christensen (Sterling) Loss 3 11 201–3
10 Vaisak Nair (IMSA) Win 5 3 202–3
12 Andrew Ly (Buffalo Grove) Loss 3 6 202–4
14 Shao Guo (New Trier) Loss 2 7 202–5

Saad Sheikh also played in 2009 and 2010.


Sami Siddiqui

Round Opponent Result Score Opp. Score TUHRec. After
1 Calvin Quilty (Bloomington) Loss 5 10 200–1
4 Annelise Brandel-Tanis (Latin School) Loss 3 6 200–2
6 Raven Fisher (Homewood-Flossmoor) Win 7 4 201–2
8 Dan Kunath (St. Patrick) Loss 3 5 201–3
10 Jordan Frahm (Auburn) Win 5 4 202–3
12 Jordan Hoffmann (Auburn) Win 8 3 203–3
14 Mark Maskeri (Wheaton North) Loss 0 8 203–4

Siva Sundaram

Round Opponent Result Score Opp. Score TUHRec. After
1 Nolan Winkler (Loyola Academy) Win 18 0 201–0
3 Keith Adkins (Springfield) Win 15 0 202–0
5 Leo Kullander (Libertyville) Win 14 3 203–0
7 Krystle Leung (Naperville Central) Win 14 4 204–0
9 Ashok Poozhikunnel (Wheaton Warrenville South) Win 12 6 205–0
11 Andrew Deveau (Maine South) Win 13 5 206–0
13 Ben Cohen (New Trier) Win 9 8 217–0

Maddie Witt

Round Opponent Result Score Opp. Score TUHRec. After
1 David Garb (Buffalo Grove) Loss 5 8 200–1
4 Rohan Taneja (Libertyville) Loss 2 8 200–2
6 Connor Christensen (Sterling) Loss 5 10 200–3
8 Ali Baig (Carbondale) Loss 4 6 200–4
10 Ajinboye Uwensuyi (Homewood-Flossmoor) Win 7 2 201–4
12 Jeremy Clincy (Wheaton Warrenville South) Loss 6 7 201–5
14 Patrick Rahlfs (Loyola Academy) Win 8 4 202–5