Other Fine Arts

Tiebreakers are excluded.

Pts Player Year School TUH PPTUHCDepth
6 Alex Crowell 11 Auburn 7 0.8660.6%
6 Rohan Ganeshan 10 Buffalo Grove 7 0.8659.8%
6 Rohan Kher 10 Barrington 7 0.8677.8%
6 Charles Young 10 Barrington 7 0.8659.5%
5 Giifti Benti 12 Carbondale 7 0.7163.0%
5 Teigue Kelly 11 Waubonsie Valley 7 0.7161.8%
5 Thomas Lu 11 Fremd 7 0.7172.8%
5 Matt Mokrzycki 10 Sandburg 7 0.7158.2%
5 Sinecio Morales 11 Auburn 7 0.7162.2%
5 Erin Woods 12 Sandburg 7 0.7172.9%
4 Evelyn Alsop 10 Maine East 7 0.5788.9%
4 John Augustyn 9 Benet 7 0.5787.0%
4 Joe Genovese 11 Sandburg 7 0.5771.7%
4 Michael Hunding 12 IMSA 7 0.5777.4%
4 Aadit Juneja 11 Stevenson 7 0.5773.8%
4 Gavin Markoff 12 Herscher 7 0.5774.8%
4 Aarya Singh 11 Barrington 7 0.5790.2%
4 Paige Terando 12 Putnam County 7 0.5785.9%
3 Nolan Adam 11 Lincoln-Way West 7 0.4367.9%
3 Saketh Dontaraju 11 IMSA 7 0.4396.3%
3 Quinn Follett 12 Lincoln-Way Central 7 0.4376.9%
3 Jacob Frosch 12 Plainfield Central 7 0.4374.0%
3 Nathaniel Huang 11 IMSA 7 0.4395.0%
3 Em Johnson 12 IMSA 7 0.4376.5%
3 Sriram Koritala 10 Lisle 7 0.4385.6%
3 Zoe Martinand 11 Sandburg 7 0.4370.9%
3 Marta Narag 12 Carbondale 7 0.4363.7%
3 Sarah Phan 11 Maine East 7 0.4381.6%
3 Aarna Raghavapudi 9 Metea Valley 7 0.4394.7%
3 Kate Ruhnke 11 Maine East 7 0.4381.5%
3 Lillian Sandberg 12 Putnam County 7 0.4369.4%
3 Gunnar Tejes 12 Herscher 7 0.4379.9%
3 Kelly Tsogtjargal 12 Maine East 7 0.4358.9%
3 Stephen Walsh 10 IMSA 7 0.4386.3%
3 Megan Wang 11 Fremd 7 0.4391.9%
3 Ethan Weiss 10 Latin School 7 0.4383.6%
2 Jackson Ballard 11 Latin School 7 0.2976.2%
2 Gianna Barbaro 12 Sandburg 7 0.2986.3%
2 Allison Boertlein 12 Sandburg 7 0.2968.6%
2 Brendan Born 12 Lincoln-Way Central 7 0.2985.6%
2 Kevin Forman 12 Lake Forest 7 0.2986.4%
2 Eric Frosch 10 Plainfield Central 7 0.2976.4%
2 Arunabh Ganguli 11 Stevenson 7 0.2995.3%
2 Mason Gardner 12 Francis Parker 7 0.2978.8%
2 Johnathan Garrett 9 Herscher 7 0.2992.3%
2 Gebran Hammoud 12 Lincoln-Way Central 7 0.2985.2%
2 Sean Hickey 12 Metea Valley 7 0.2965.2%
2 Sidharth Jindal 11 Lake Forest 7 0.2972.9%
2 Kaitlyn Kenney 12 Sandburg 7 0.2926.2%
2 Grant Koh 10 Francis Parker 7 0.2947.6%
2 Connor Koy 12 New Trier 7 0.29100.0%
2 Luke Meacham 12 Lincoln-Way East 7 0.2991.8%
2 Anila Moparthi 11 Lincoln-Way East 7 0.2970.0%
2 Emily Nakiganda 12 IMSA 7 0.2981.3%
2 Jisoo Park 12 Centennial 7 0.2996.2%
2 Rohan Pillai 12 Stevenson 7 0.2968.4%
2 Jack Piros 10 Homewood-Flossmoor 7 0.2987.1%
2 Jules Roach 11 Barrington 7 0.2973.0%
2 Caleb Sim 10 New Trier 7 0.29100.0%
2 Coby Thammavong 11 Auburn 7 0.2983.7%
2 Stella Tsogtjargal 12 Maine East 7 0.2953.7%
2 Liyat Zekarias 10 Lincoln-Way East 7 0.2993.5%
1 Jonny Abraham 12 Stevenson 7 0.14100.0%
1 Clark Anderson 10 Carbondale 7 0.1471.2%
1 Brock Berg 12 Herscher 7 0.1490.7%
1 Surya Bhamidi 11 IMSA 7 0.14100.0%
1 Timothy Brigoli 12 Centennial 7 0.1473.0%
1 Massimo Chiarelli 12 Auburn 7 0.1476.8%
1 Anmol Dash 12 Stevenson 7 0.1491.3%
1 Eli Elterman 11 Latin School 7 0.1498.7%
1 Sophia Giampaolo 10 Lincoln-Way East 7 0.1463.9%
1 James Grove 12 Francis Parker 7 0.1496.2%
1 James Healy 12 St. Rita 7 0.14100.0%
1 Uma Iyer 12 Metea Valley 7 0.14100.0%
1 Yusuf Jassim 11 Centennial 7 0.14100.0%
1 Areen Krikorian 11 Sandburg 7 0.1469.9%
1 Talia Lasky 11 Maine East 7 0.1450.7%
1 Caleb Lee 9 Lincoln-Way East 7 0.14100.0%
1 Jay Lee 11 Carbondale 7 0.1492.3%
1 Joshua Lee 10 IMSA 7 0.1494.2%
1 Eli Moog 12 Francis Parker 7 0.1477.3%
1 Lukas Nightingale 10 Lincoln-Way East 7 0.14100.0%
1 Vivek Panse 10 Metea Valley 7 0.14100.0%
1 Jion Park 12 Centennial 7 0.14100.1%
1 Joel Pauley   Byron 7 0.14100.0%
1 Armin Pazooki 12 Sandburg 7 0.14100.0%
1 Danial Pitafi 10 Carbondale 7 0.14100.0%
1 Brielle Rach 10 Auburn 7 0.14100.0%
1 Umar Ryan 12 Homewood-Flossmoor 7 0.1477.7%
1 Colin Stewart 11 Barrington 7 0.14100.0%
1 Andrey Vlasov 11 Stevenson 7 0.1455.2%
0 Jake Boxerman 12 Francis Parker 7 0.00n/a
0 Spandan Goel 12 Stevenson 7 0.00n/a
0 Anna Grigorescu 10 Evanston 7 0.00n/a
0 Mikayla Hicks 11 Lincoln-Way East 7 0.00n/a
0 Tyler Kelley 9 Herscher 7 0.00n/a
0 Huan Lin 10 Auburn 7 0.00n/a
0 Dev Patel 11 Lincoln-Way East 7 0.00n/a
0 Evan Sparenberg 11 Lincoln-Way East 7 0.00n/a
0 Sam Starkenburg 12 Homewood-Flossmoor 7 0.00n/a
0 Srikar Venkatesan 11 Stevenson 7 0.00n/a
0 Riley Webber 9 Herscher 7 0.00n/a
0 Nathan Webster 11 Lincoln-Way East 7 0.00n/a
0 Jaden Welch-Jani 11 Glenbrook South 7 0.00n/a