Poetry

Tiebreakers are excluded.

Pts Player Year School TUH PPTUHCDepth
7 Sinecio Morales 11 Auburn 7 1.0068.1%
6 Giifti Benti 12 Carbondale 7 0.8674.2%
6 Michael Hunding 12 IMSA 7 0.8668.9%
6 Coby Thammavong 11 Auburn 7 0.8669.8%
5 Rohan Ganeshan 10 Buffalo Grove 7 0.7149.8%
5 Uma Iyer 12 Metea Valley 7 0.7176.5%
5 Thomas Lu 11 Fremd 7 0.7173.4%
5 Jisoo Park 12 Centennial 7 0.7178.5%
5 Megan Wang 11 Fremd 7 0.7187.9%
5 Charles Young 10 Barrington 7 0.7172.2%
4 Massimo Chiarelli 12 Auburn 7 0.5781.9%
4 Alex Crowell 11 Auburn 7 0.5761.4%
4 Em Johnson 12 IMSA 7 0.5780.6%
4 Teigue Kelly 11 Waubonsie Valley 7 0.5752.3%
4 Rohan Kher 10 Barrington 7 0.5766.2%
4 Gavin Markoff 12 Herscher 7 0.5771.2%
4 Zoe Martinand 11 Sandburg 7 0.5785.0%
4 Eli Moog 12 Francis Parker 7 0.5788.3%
4 Emily Nakiganda 12 IMSA 7 0.5784.2%
4 Kate Ruhnke 11 Maine East 7 0.5792.2%
4 Kelly Tsogtjargal 12 Maine East 7 0.5788.7%
4 Jaden Welch-Jani 11 Glenbrook South 7 0.5761.7%
4 Erin Woods 12 Sandburg 7 0.5779.2%
3 John Augustyn 9 Benet 7 0.4398.1%
3 Anmol Dash 12 Stevenson 7 0.4385.8%
3 Kevin Forman 12 Lake Forest 7 0.4389.1%
3 James Healy 12 St. Rita 7 0.4370.9%
3 Connor Koy 12 New Trier 7 0.4391.2%
3 Talia Lasky 11 Maine East 7 0.4388.3%
3 Matt Mokrzycki 10 Sandburg 7 0.4383.6%
3 Jion Park 12 Centennial 7 0.43100.0%
3 Sarah Phan 11 Maine East 7 0.4377.0%
3 Jack Piros 10 Homewood-Flossmoor 7 0.4391.4%
3 Jules Roach 11 Barrington 7 0.4381.0%
3 Umar Ryan 12 Homewood-Flossmoor 7 0.4387.4%
3 Aarya Singh 11 Barrington 7 0.4383.1%
3 Stella Tsogtjargal 12 Maine East 7 0.4377.6%
3 Stephen Walsh 10 IMSA 7 0.4371.1%
2 Nolan Adam 11 Lincoln-Way West 7 0.2978.2%
2 Evelyn Alsop 10 Maine East 7 0.29100.0%
2 Jackson Ballard 11 Latin School 7 0.2978.2%
2 Brock Berg 12 Herscher 7 0.2998.8%
2 Surya Bhamidi 11 IMSA 7 0.2978.2%
2 Eli Elterman 11 Latin School 7 0.29100.0%
2 Jacob Frosch 12 Plainfield Central 7 0.2972.4%
2 Arunabh Ganguli 11 Stevenson 7 0.2974.4%
2 Johnathan Garrett 9 Herscher 7 0.2992.5%
2 Anna Grigorescu 10 Evanston 7 0.2979.7%
2 Sean Hickey 12 Metea Valley 7 0.2974.5%
2 Mikayla Hicks 11 Lincoln-Way East 7 0.2952.4%
2 Aadit Juneja 11 Stevenson 7 0.2967.8%
2 Kaitlyn Kenney 12 Sandburg 7 0.2965.8%
2 Areen Krikorian 11 Sandburg 7 0.2998.8%
2 Caleb Lee 9 Lincoln-Way East 7 0.2977.0%
2 Joshua Lee 10 IMSA 7 0.29100.0%
2 Anila Moparthi 11 Lincoln-Way East 7 0.29100.0%
2 Marta Narag 12 Carbondale 7 0.2987.5%
2 Rohan Pillai 12 Stevenson 7 0.2967.5%
2 Danial Pitafi 10 Carbondale 7 0.2981.1%
2 Aarna Raghavapudi 9 Metea Valley 7 0.2997.2%
2 Lillian Sandberg 12 Putnam County 7 0.2990.9%
2 Paige Terando 12 Putnam County 7 0.2998.1%
2 Srikar Venkatesan 11 Stevenson 7 0.2967.7%
2 Andrey Vlasov 11 Stevenson 7 0.2967.5%
2 Nathan Webster 11 Lincoln-Way East 7 0.2980.1%
2 Ethan Weiss 10 Latin School 7 0.2970.5%
2 Liyat Zekarias 10 Lincoln-Way East 7 0.29100.0%
1 Jonny Abraham 12 Stevenson 7 0.14100.0%
1 Clark Anderson 10 Carbondale 7 0.1468.4%
1 Gianna Barbaro 12 Sandburg 7 0.1494.3%
1 Allison Boertlein 12 Sandburg 7 0.1468.4%
1 Jake Boxerman 12 Francis Parker 7 0.14100.0%
1 Timothy Brigoli 12 Centennial 7 0.14100.0%
1 Saketh Dontaraju 11 IMSA 7 0.1496.8%
1 Quinn Follett 12 Lincoln-Way Central 7 0.14100.0%
1 Eric Frosch 10 Plainfield Central 7 0.1497.7%
1 Mason Gardner 12 Francis Parker 7 0.1475.6%
1 Joe Genovese 11 Sandburg 7 0.1498.8%
1 Sophia Giampaolo 10 Lincoln-Way East 7 0.1473.0%
1 Spandan Goel 12 Stevenson 7 0.14100.0%
1 James Grove 12 Francis Parker 7 0.1498.0%
1 Gebran Hammoud 12 Lincoln-Way Central 7 0.1489.3%
1 Yusuf Jassim 11 Centennial 7 0.1462.2%
1 Sidharth Jindal 11 Lake Forest 7 0.1494.3%
1 Tyler Kelley 9 Herscher 7 0.1468.4%
1 Grant Koh 10 Francis Parker 7 0.14100.0%
1 Sriram Koritala 10 Lisle 7 0.14100.0%
1 Jay Lee 11 Carbondale 7 0.14100.0%
1 Huan Lin 10 Auburn 7 0.14100.0%
1 Lukas Nightingale 10 Lincoln-Way East 7 0.1497.3%
1 Dev Patel 11 Lincoln-Way East 7 0.1461.2%
1 Armin Pazooki 12 Sandburg 7 0.14100.0%
1 Brielle Rach 10 Auburn 7 0.14100.0%
1 Evan Sparenberg 11 Lincoln-Way East 7 0.14100.0%
1 Colin Stewart 11 Barrington 7 0.1490.0%
0 Brendan Born 12 Lincoln-Way Central 7 0.00n/a
0 Nathaniel Huang 11 IMSA 7 0.00n/a
0 Luke Meacham 12 Lincoln-Way East 7 0.00n/a
0 Vivek Panse 10 Metea Valley 7 0.00n/a
0 Joel Pauley   Byron 7 0.00n/a
0 Caleb Sim 10 New Trier 7 0.00n/a
0 Sam Starkenburg 12 Homewood-Flossmoor 7 0.00n/a
0 Gunnar Tejes 12 Herscher 7 0.00n/a
0 Riley Webber 9 Herscher 7 0.00n/a