Other Fine Arts

Tiebreakers are excluded.

Pts Player Year School TUH PPTUHCDepth
7 Nick Larson   Belvidere 7 1.0086.8%
6 Jaden Lucas 12 Carbondale 7 0.8668.7%
6 Luca Strohmeier 12 Homewood-Flossmoor 7 0.8673.0%
6 Ethan Strombeck   Auburn 7 0.8661.1%
5 Mitch McCullar 12 Williamsville 7 0.7187.3%
5 Wilder Seitz   Barrington 7 0.7161.0%
5 Peter Seymour 12 New Trier 7 0.7186.8%
5 Arjun Sundararajan 12 Metea Valley 7 0.7190.1%
5 John Paul Taylor   Carbondale 7 0.7185.3%
5 Chetan Vadali 11 Latin School 7 0.7173.5%
5 Aristotle Vainikos 11 Sandburg 7 0.7172.1%
5 Leif Verace   Auburn 7 0.7182.6%
5 Emmet Winter 12 Lake Forest 7 0.7168.0%
4 Kyle Asta   Barrington 7 0.5785.0%
4 Seth Blithstein 12 Sandburg 7 0.5772.4%
4 Justin Chang 10 Fremd 7 0.5784.5%
4 Gretchen Coleman 12 Fremd 7 0.5752.9%
4 Gio Diomede 12 Leyden 7 0.5775.2%
4 Emma Forman 10 Lake Forest 7 0.5783.2%
4 Jason Gluzkin 12 Maine East 7 0.57100.0%
4 Noah Hauptmann   St. Charles East 7 0.5790.1%
4 Ellie Houlihan 11 Lincoln-Way East 7 0.5779.7%
4 Jamin Kim 10 Fremd 7 0.5771.4%
4 Healey Kogan 10 Stevenson 7 0.5782.3%
4 Olivia Lamberti 11 Stevenson 7 0.5764.6%
4 Matthew Lee 10 IMSA 7 0.5784.0%
4 Sophie Netzel 10 Glenbard West 7 0.5752.8%
4 Diarmuid Reilly 12 Centennial 7 0.5779.9%
4 Haley Shaw 12 Keith Country Day 7 0.5794.0%
4 Christian Steinhofer 12 Oak Park-River Forest 7 0.5793.5%
4 Ashish Subramanian   Hoffman Estates 7 0.5789.9%
4 Marie Tagliavia 10 Loyola Academy 7 0.5782.6%
4 Tejas Vadali 9 Latin School 7 0.5790.0%
3 Justin Abel   Auburn 7 0.4388.4%
3 Summer Abraham 11 Latin School 7 0.4370.7%
3 Ethan Bosch 12 Homewood-Flossmoor 7 0.4390.9%
3 Chris Bush-Moline 10 Loyola Academy 7 0.4345.3%
3 Suteetida Chit-Arkhah 11 Maine South 7 0.4399.5%
3 Claudia Danowski 12 Sandburg 7 0.4369.6%
3 Brennan Eng   St. Charles East 7 0.4387.1%
3 Isabella Falsetti 12 Keith Country Day 7 0.4384.2%
3 Andrew Feng 12 New Trier 7 0.43100.0%
3 Weillin Feng 10 New Trier 7 0.4381.8%
3 Casey Ford 11 Oak Park-River Forest 7 0.4367.5%
3 Brett Hancock 11 Centennial 7 0.4392.5%
3 Abraham Holtermann   Barrington 7 0.4378.5%
3 Jimmy Humphrey 11 Homewood-Flossmoor 7 0.4384.6%
3 Wesley Janicki 12 Lincoln-Way East 7 0.4398.7%
3 Nick Kaminsky 12 Metea Valley 7 0.4380.2%
3 Kevin Kodama 11 Oak Park-River Forest 7 0.4378.5%
3 Kevin Lyvers 10 Sandburg 7 0.4381.7%
3 Jessica Manieson   Rich Central 7 0.4392.7%
3 Vikram Marmer 11 Fremd 7 0.4398.3%
3 Charles Metz   Carbondale 7 0.4391.7%
3 Nick Morrow 11 Mahomet-Seymour 7 0.4387.3%
3 Rohit Naidu 11 Metea Valley 7 0.4365.9%
3 Patrick O'Halloran 11 Lincoln-Way East 7 0.4381.1%
3 Conrad Oberhaus 12 Stevenson 7 0.4385.8%
3 Amy Paul 11 Centennial 7 0.4381.6%
3 Osbaldo Porrua 10 Leyden 7 0.4385.8%
3 Ana Pranger 12 Latin School 7 0.4370.6%
3 Christopher Schwartz 12 Sandburg 7 0.4362.7%
3 Jake Schwartz 12 Leyden 7 0.4389.0%
3 Shreya Seetharam 9 Fremd 7 0.4385.7%
3 Isaac Soloveychik 11 Centennial 7 0.4396.9%
3 Kodai Speich   Auburn 7 0.4364.4%
3 Sumesh Sundaresan 10 Metea Valley 7 0.4363.9%
3 Angela Vainikos 11 Sandburg 7 0.4360.8%
3 Sofia Vainikos 11 Sandburg 7 0.4367.6%
3 Myles Walker 11 Homewood-Flossmoor 7 0.4371.1%
3 Anthony Wick 9 Fenton 7 0.4395.5%
2 Zoe Baker 12 Sandburg 7 0.2995.1%
2 Evan Brown 12 Lake Forest 7 0.2970.8%
2 Lilly Chavez   Auburn 7 0.2963.5%
2 Jackson Coleman 12 Latin School 7 0.2988.0%
2 Tony Cosimini 12 Mahomet-Seymour 7 0.2970.6%
2 Ben Dahl 12 Mahomet-Seymour 7 0.2965.6%
2 Alex Guan 12 Fremd 7 0.2971.1%
2 Jaivon Harris 11 Maine South 7 0.2953.4%
2 Andrew Hoffman 10 Loyola Academy 7 0.2981.7%
2 Cole Horvath 12 New Trier 7 0.2990.1%
2 Patryk Kolodziej 12 Loyola Academy 7 0.29100.0%
2 Alex Mayani   Hoffman Estates 7 0.2992.5%
2 Sabrina Meng 10 IMSA 7 0.2986.7%
2 Deepak Moparthi 12 Stevenson 7 0.2970.4%
2 Ken Nakamura 11 Homewood-Flossmoor 7 0.2980.6%
2 Amy Nicholson 12 Leyden 7 0.2949.2%
2 Idia Ogbomoh   Rich Central 7 0.2990.6%
2 Kenny Pontikes 10 Latin School 7 0.2986.6%
2 Rishi Raghavapudi 9 Metea Valley 7 0.2980.0%
2 Alex Reuter 12 Latin School 7 0.2989.0%
2 Dimitri Speron 12 Maine South 7 0.2969.0%
2 Josh Strauss 11 Leyden 7 0.2978.5%
2 Shaunie Talapatra 11 Carbondale 7 0.2995.0%
2 Erti Tushe 12 Maine East 7 0.2990.4%
2 Jakub Wolsza 11 Maine South 7 0.2995.1%
1 Grace Arnold 12 Lincoln-Way East 7 0.1497.5%
1 Emily Bernhardt 11 Latin School 7 0.1476.0%
1 Jonah Biggers 11 Carbondale 7 0.1482.8%
1 Peter Huh 11 Carbondale 7 0.1485.5%
1 Matt Hurley 11 Latin School 7 0.14100.0%
1 Jonathan Kim   Hoffman Estates 7 0.14100.0%
1 Andy Marati   Homewood-Flossmoor 7 0.1490.0%
1 Arjun Nageswaran 9 Stevenson 7 0.1446.7%
1 Aniket Nuthalapati 11 Stevenson 7 0.1473.4%
1 Victoria Ogunniyi   Rich Central 7 0.1482.8%
1 Alec Podl 12 St. Charles East 7 0.14100.0%
1 Nitin Prabakaran 12 Fremd 7 0.1427.5%
1 Janellie Roach 10 Homewood-Flossmoor 7 0.14100.0%
1 Morad Suliman   Auburn 7 0.1489.8%
1 Sean Sumugat 11 Loyola Academy 7 0.1479.2%
1 Michael Trombetta   Sandburg 7 0.14100.0%
1 Blaise von Ohlen 12 Lake Forest 7 0.1490.6%
1 Sana Zafer 12 Hoffman Estates 7 0.1496.0%
0 Mayokun Abiona 12 Sandburg 7 0.00n/a
0 Hisham Ahmad   Auburn 7 0.00n/a
0 Ryan Burns 12 Lincoln-Way East 7 0.00n/a
0 Andrew Du 10 IMSA 7 0.00n/a
0 David Holmquist 10 Stevenson 7 0.00n/a
0 Advay Mahajan 12 Fremd 7 0.00n/a
0 John Papas Dennerline 12 New Trier 7 0.00n/a
0 Kunj Patel 11 Maine East 7 0.00n/a
0 Zach Sessions 11 Latin School 7 0.00n/a
0 Ishan Shah 12 Metea Valley 7 0.00n/a
0 Saket Vissapragada 11 Metea Valley 7 0.00n/a