Religion and Mythology

Tiebreakers are excluded.

Pts Player Year School TUH PPTUHCDepth
7 Alex Reuter 12 Latin School 7 1.0084.2%
6 Brett Hancock 11 Centennial 7 0.8678.2%
6 Ellie Houlihan 11 Lincoln-Way East 7 0.8667.3%
6 Matthew Lee 10 IMSA 7 0.8683.1%
6 Amy Paul 11 Centennial 7 0.8674.7%
6 Chetan Vadali 11 Latin School 7 0.8668.5%
5 Seth Blithstein 12 Sandburg 7 0.7174.5%
5 Abraham Holtermann   Barrington 7 0.7149.4%
5 Matt Hurley 11 Latin School 7 0.7179.2%
5 Kevin Kodama 11 Oak Park-River Forest 7 0.7166.7%
5 Healey Kogan 10 Stevenson 7 0.7163.9%
5 Jaden Lucas 12 Carbondale 7 0.7168.8%
5 Deepak Moparthi 12 Stevenson 7 0.7148.9%
5 Rishi Raghavapudi 9 Metea Valley 7 0.7173.1%
5 Christopher Schwartz 12 Sandburg 7 0.7162.7%
5 Zach Sessions 11 Latin School 7 0.7165.3%
5 Christian Steinhofer 12 Oak Park-River Forest 7 0.7175.4%
5 Ashish Subramanian   Hoffman Estates 7 0.7161.7%
5 John Paul Taylor   Carbondale 7 0.7157.3%
5 Angela Vainikos 11 Sandburg 7 0.7159.2%
5 Aristotle Vainikos 11 Sandburg 7 0.7158.4%
4 Kyle Asta   Barrington 7 0.5798.6%
4 Evan Brown 12 Lake Forest 7 0.5770.5%
4 Chris Bush-Moline 10 Loyola Academy 7 0.5761.6%
4 Justin Chang 10 Fremd 7 0.5783.8%
4 Lilly Chavez   Auburn 7 0.5760.9%
4 Jackson Coleman 12 Latin School 7 0.5778.5%
4 Andrew Du 10 IMSA 7 0.5793.6%
4 Weillin Feng 10 New Trier 7 0.5767.8%
4 Cole Horvath 12 New Trier 7 0.5757.3%
4 Nick Kaminsky 12 Metea Valley 7 0.5794.8%
4 Olivia Lamberti 11 Stevenson 7 0.5762.6%
4 Kevin Lyvers 10 Sandburg 7 0.5789.6%
4 Andy Marati   Homewood-Flossmoor 7 0.5771.5%
4 Vikram Marmer 11 Fremd 7 0.5757.6%
4 Ken Nakamura 11 Homewood-Flossmoor 7 0.5769.4%
4 Sophie Netzel 10 Glenbard West 7 0.5757.6%
4 Conrad Oberhaus 12 Stevenson 7 0.5774.0%
4 Kenny Pontikes 10 Latin School 7 0.5764.8%
4 Ana Pranger 12 Latin School 7 0.5760.2%
4 Diarmuid Reilly 12 Centennial 7 0.5773.9%
4 Shreya Seetharam 9 Fremd 7 0.5796.2%
4 Wilder Seitz   Barrington 7 0.5756.2%
4 Ishan Shah 12 Metea Valley 7 0.5788.3%
4 Haley Shaw 12 Keith Country Day 7 0.5782.3%
4 Dimitri Speron 12 Maine South 7 0.5771.6%
4 Josh Strauss 11 Leyden 7 0.5761.9%
4 Sumesh Sundaresan 10 Metea Valley 7 0.5760.1%
4 Marie Tagliavia 10 Loyola Academy 7 0.5786.3%
4 Erti Tushe 12 Maine East 7 0.5782.5%
4 Sofia Vainikos 11 Sandburg 7 0.5767.3%
4 Blaise von Ohlen 12 Lake Forest 7 0.5763.2%
3 Hisham Ahmad   Auburn 7 0.4354.3%
3 Zoe Baker 12 Sandburg 7 0.4365.2%
3 Emily Bernhardt 11 Latin School 7 0.4376.1%
3 Tony Cosimini 12 Mahomet-Seymour 7 0.4361.3%
3 Ben Dahl 12 Mahomet-Seymour 7 0.4381.4%
3 Brennan Eng   St. Charles East 7 0.4360.8%
3 Andrew Feng 12 New Trier 7 0.4351.5%
3 Casey Ford 11 Oak Park-River Forest 7 0.4351.1%
3 Emma Forman 10 Lake Forest 7 0.4366.4%
3 Noah Hauptmann   St. Charles East 7 0.4381.5%
3 Patryk Kolodziej 12 Loyola Academy 7 0.4383.9%
3 Nick Larson   Belvidere 7 0.4368.3%
3 Jessica Manieson   Rich Central 7 0.4378.2%
3 Alex Mayani   Hoffman Estates 7 0.4373.8%
3 Mitch McCullar 12 Williamsville 7 0.4365.0%
3 Charles Metz   Carbondale 7 0.4378.0%
3 Nick Morrow 11 Mahomet-Seymour 7 0.4382.2%
3 Arjun Nageswaran 9 Stevenson 7 0.4381.8%
3 Amy Nicholson 12 Leyden 7 0.4389.2%
3 Patrick O'Halloran 11 Lincoln-Way East 7 0.4378.7%
3 Victoria Ogunniyi   Rich Central 7 0.4374.7%
3 Janellie Roach 10 Homewood-Flossmoor 7 0.4390.7%
3 Isaac Soloveychik 11 Centennial 7 0.4377.9%
3 Ethan Strombeck   Auburn 7 0.4365.3%
3 Arjun Sundararajan 12 Metea Valley 7 0.4361.8%
3 Michael Trombetta   Sandburg 7 0.4389.7%
3 Emmet Winter 12 Lake Forest 7 0.43100.0%
3 Jakub Wolsza 11 Maine South 7 0.4374.9%
2 Mayokun Abiona 12 Sandburg 7 0.29100.0%
2 Summer Abraham 11 Latin School 7 0.2996.6%
2 Jonah Biggers 11 Carbondale 7 0.2941.9%
2 Ethan Bosch 12 Homewood-Flossmoor 7 0.2986.3%
2 Ryan Burns 12 Lincoln-Way East 7 0.2973.8%
2 Claudia Danowski 12 Sandburg 7 0.2975.5%
2 Gio Diomede 12 Leyden 7 0.2950.6%
2 Isabella Falsetti 12 Keith Country Day 7 0.2998.4%
2 Jason Gluzkin 12 Maine East 7 0.29100.0%
2 Alex Guan 12 Fremd 7 0.2943.8%
2 Jaivon Harris 11 Maine South 7 0.2960.7%
2 Andrew Hoffman 10 Loyola Academy 7 0.2978.0%
2 David Holmquist 10 Stevenson 7 0.2980.0%
2 Jimmy Humphrey 11 Homewood-Flossmoor 7 0.2996.3%
2 Wesley Janicki 12 Lincoln-Way East 7 0.2973.9%
2 Jamin Kim 10 Fremd 7 0.29100.0%
2 Jonathan Kim   Hoffman Estates 7 0.2964.2%
2 Advay Mahajan 12 Fremd 7 0.2983.9%
2 Sabrina Meng 10 IMSA 7 0.2993.1%
2 Aniket Nuthalapati 11 Stevenson 7 0.2986.6%
2 John Papas Dennerline 12 New Trier 7 0.2983.5%
2 Kunj Patel 11 Maine East 7 0.2983.3%
2 Alec Podl 12 St. Charles East 7 0.2980.7%
2 Osbaldo Porrua 10 Leyden 7 0.2974.4%
2 Jake Schwartz 12 Leyden 7 0.2992.6%
2 Peter Seymour 12 New Trier 7 0.2957.2%
2 Kodai Speich   Auburn 7 0.2976.4%
2 Luca Strohmeier 12 Homewood-Flossmoor 7 0.2977.9%
2 Morad Suliman   Auburn 7 0.2975.7%
2 Sean Sumugat 11 Loyola Academy 7 0.2965.2%
2 Shaunie Talapatra 11 Carbondale 7 0.2983.0%
2 Tejas Vadali 9 Latin School 7 0.2958.6%
2 Leif Verace   Auburn 7 0.2955.2%
2 Myles Walker 11 Homewood-Flossmoor 7 0.2962.2%
2 Anthony Wick 9 Fenton 7 0.2996.1%
1 Justin Abel   Auburn 7 0.14100.0%
1 Grace Arnold 12 Lincoln-Way East 7 0.1467.8%
1 Gretchen Coleman 12 Fremd 7 0.1465.3%
1 Peter Huh 11 Carbondale 7 0.14100.0%
1 Idia Ogbomoh   Rich Central 7 0.1420.8%
1 Nitin Prabakaran 12 Fremd 7 0.14100.0%
1 Saket Vissapragada 11 Metea Valley 7 0.14100.0%
1 Sana Zafer 12 Hoffman Estates 7 0.1494.7%
0 Suteetida Chit-Arkhah 11 Maine South 7 0.00n/a
0 Rohit Naidu 11 Metea Valley 7 0.00n/a