Poetry

Tiebreakers are excluded.

Pts Player Year School TUH PPTUHCDepth
7 Ben Fry 12 Chicago Christian 7 1.0059.1%
7 Jonathan Lau 11 University Lab 7 1.0071.6%
7 Sophie Netzel 12 Glenbard West 7 1.0069.0%
6 Manvit Adusumilli 12 Hinsdale Central 7 0.8676.1%
6 Arjun Kala 9 University Lab 7 0.8661.6%
6 Danny Kim 11 Fremd 7 0.8651.4%
6 Matthew Lee 12 IMSA 7 0.8674.7%
6 Janellie Roach 12 Homewood-Flossmoor 7 0.8674.8%
6 Allie Yang 11 Hinsdale Central 7 0.8665.7%
5 Giifti Benti 10 Carbondale 7 0.7196.5%
5 Dylan Bowman 12 University Lab 7 0.7168.9%
5 Arunabh Ganguli 9 Stevenson 7 0.7162.3%
5 Abraham Holtermann 12 Barrington 7 0.7178.1%
5 Thomas Mercurio 12 Hinsdale Central 7 0.7163.1%
5 Govind Prabhakar 12 Stevenson 7 0.7184.8%
5 Ashish Subramanian 12 Hoffman Estates 7 0.7179.9%
5 Roxanne Tang 12 Barrington 7 0.7167.7%
5 Tejas Vadali 11 Latin School 7 0.7163.7%
4 Terrence Amador 11 Sandburg 7 0.5772.4%
4 Pinaki Bhagavan 12 Hinsdale Central 7 0.5791.3%
4 Rose Branson 12 Latin School 7 0.5767.8%
4 Weillin Feng 12 New Trier 7 0.5784.1%
4 Ken Johnson 12 Dunlap 7 0.5770.1%
4 Aadit Juneja 9 Stevenson 7 0.5779.0%
4 Kevin Lyvers 12 Sandburg 7 0.5770.0%
4 Anthony Malysz 11 Sandburg 7 0.5770.0%
4 Gavin McCarthy 11 Fremd 7 0.5783.5%
4 Abby McCreary 12 Lincoln-Way East 7 0.5781.3%
4 Liam Starnes 11 Barrington 7 0.5772.8%
4 Eli Tsung 11 Carbondale 7 0.5794.2%
4 Lawrence Zhao 10 University Lab 7 0.5790.0%
3 Justin Abel 11 Auburn 7 0.4386.4%
3 Anish Arora 10 Stevenson 7 0.4381.0%
3 Aryan Bahl 11 Hinsdale Central 7 0.4397.7%
3 Heff Batbold 12 Glenbrook South 7 0.4370.8%
3 Hannah Beezie 11 Homewood-Flossmoor 7 0.4394.0%
3 Kevin Berner 12 Homewood-Flossmoor 7 0.4394.9%
3 Archan Das 11 IMSA 7 0.4376.8%
3 Alonso Gutierrez de Velasco 11 Lincoln-Way East 7 0.4384.0%
3 Emily Johnson 10 IMSA 7 0.4390.9%
3 Tony Martin 11 IMSA 7 0.4396.1%
3 Charles Metz 12 Carbondale 7 0.4366.6%
3 Sinecio Morales 9 Auburn 7 0.4381.9%
3 Marta Narag 10 Carbondale 7 0.4397.7%
3 Sophia Price 9 Barrington 7 0.4369.0%
3 Krishi Rana 12 Maine East 7 0.4374.9%
3 Joe Schwister 10 Latin School 7 0.4393.0%
3 Shreya Seetharam 11 Fremd 7 0.4392.6%
3 Sumesh Sundaresan 12 Metea Valley 7 0.4355.3%
3 John Paul Taylor 12 Carbondale 7 0.4365.6%
3 Bryan Wan 11 Fremd 7 0.4387.5%
3 Eric Webb 11 Sandburg 7 0.4391.7%
3 Anya Wetzel 11 Centennial 7 0.4388.4%
3 James Wiedow 12 Belvidere 7 0.4388.5%
3 Brady Williams 11 IMSA 7 0.43100.0%
3 Justin Wytmar 11 Buffalo Grove 7 0.43100.1%
2 Luis Angeles 10 Auburn 7 0.2996.5%
2 Chinmay Bhogilal 11 Metea Valley 7 0.2982.4%
2 Terrence Ducksworth 12 Lincoln-Way East 7 0.2994.9%
2 Emma Forman 12 Lake Forest 7 0.2984.5%
2 Michele Giovacchini 12 St. Charles East 7 0.2981.1%
2 Amer Goel 11 Hinsdale Central 7 0.2992.6%
2 David Holmquist 12 Stevenson 7 0.2975.3%
2 Michael Hunding 10 IMSA 7 0.2991.7%
2 Michael Karpov 9 Barrington 7 0.2985.1%
2 Anand Krishnan 10 Hoffman Estates 7 0.2989.8%
2 Ona Lamaj 12 Maine East 7 0.2987.0%
2 Lisa Lukasz 11 Maine South 7 0.2992.8%
2 Nick Maurer 11 Centennial 7 0.2998.7%
2 Luke Meacham 10 Lincoln-Way East 7 0.2972.7%
2 Henry Moore IV 12 Centennial 7 0.2986.6%
2 Jyllyan Mueller 12 Leyden 7 0.2996.5%
2 Sidd Ohja 10 Lake Forest 7 0.2985.4%
2 Aayush Patel 12 Metea Valley 7 0.2986.8%
2 Eric Piros 12 Homewood-Flossmoor 7 0.2990.2%
2 Timothy Price 10 Barrington 7 0.2961.2%
2 Rishi Raghavapudi 11 Metea Valley 7 0.2963.0%
2 James Shields 10 Auburn 7 0.2981.7%
2 Ryan Tsau 12 Palatine 7 0.2966.1%
2 Kelly Tsogtjargal 10 Maine East 7 0.2976.0%
1 Sam Ayodiran 11 Homewood-Flossmoor 7 0.1493.9%
1 Robert Bianucci 11 Sandburg 7 0.14100.0%
1 Kendall Blankenburg 12 Lincoln-Way East 7 0.1469.0%
1 Will Cravitz 12 Latin School 7 0.14100.0%
1 Anmol Dash 10 Stevenson 7 0.1497.9%
1 Alex Desjardins 12 Lincoln-Way East 7 0.1482.0%
1 Saketh Dontarajus 9 Keith Country Day 7 0.1463.3%
1 Tommy Figura 12 New Trier 7 0.14100.0%
1 Andy Granath 12 Auburn 7 0.1492.3%
1 Jacob Grandinetti 12 Maine South 7 0.14100.0%
1 Allen Guo 11 Stevenson 7 0.1439.0%
1 Kevin Joseph 12 Maine East 7 0.14100.0%
1 Leon Kamenev 12 Hinsdale Central 7 0.1486.9%
1 Theo Kokonas 11 Latin School 7 0.1485.5%
1 Arthur Kot 10 Leyden 7 0.1485.7%
1 Arjun Nageswaran 11 Stevenson 7 0.1437.9%
1 Emily Nakiganda 10 IMSA 7 0.1474.9%
1 Siddhant Panse 11 Metea Valley 7 0.1485.5%
1 Armin Pazooki 10 Sandburg 7 0.1480.3%
1 Marcos Pineda 12 Hoffman Estates 7 0.14100.0%
1 Kenny Pontikes 12 Latin School 7 0.1495.4%
1 Adam Read 10 Metea Valley 7 0.1492.9%
1 Eduardo Rodriguez 10 Auburn 7 0.14100.0%
1 Brad Rudy 12 Lincoln-Way East 7 0.14100.0%
1 Christopher Schwartz 12 Sandburg 7 0.14100.0%
1 Ben Scott 12 Lake Forest 7 0.14100.0%
1 Aakash Shah 12 Leyden 7 0.1491.1%
1 Franchesca Starecheski 11 Maine South 7 0.14100.0%
1 Matthew Tang 12 University Lab 7 0.14100.0%
1 Henry Thomas 12 Auburn 7 0.14100.0%
1 Stella Tsogtjargal 10 Maine East 7 0.1466.5%
0 Rocky Daehler 11 Maine South 7 0.00n/a
0 Matthew Ferracuti 12 Lincoln-Way East 7 0.00n/a
0 Michael Garrity 12 Homewood-Flossmoor 7 0.00n/a
0 Matthew Hege 11 Centennial 7 0.00n/a
0 Tony Huang 12 Lisle 7 0.00n/a
0 Anthony Hudgens 12 Lisle 7 0.00n/a
0 Nikhil Jain 11 St. Charles East 7 0.00n/a
0 Janaki Kapadia 9 University Lab 7 0.00n/a
0 Pooja Khatri 11 Hoffman Estates 7 0.00n/a
0 David Lignan 11 Sandburg 7 0.00n/a
0 Amogh Mantri 11 Hinsdale Central 7 0.00n/a
0 Henry Nunns 11 St. Charles East 7 0.00n/a
0 Karthik Pasupula 12 Metea Valley 7 0.00n/a
0 Osbaldo Porrua 12 Leyden 7 0.00n/a
0 Nishit Samarth 12 Metea Valley 7 0.00n/a
0 Colin Stewart 9 Barrington 7 0.00n/a
0 Anson Troutman 12 Lisle 7 0.00n/a