Player Detail: IMSA

Archan Das (Eleventh Grade)

Round Opponent Result Score Opp. Score TUHCDepthRec. After
1 Michele Giovacchini (St. Charles East) Win 12 4 2084.5%1–0
3 Shreya Seetharam (Fremd) Loss 6 11 2085.6%1–1
6 Anand Krishnan (Hoffman Estates) Win 12 6 2064.1%2–1
7 John Paul Taylor (Carbondale) Loss 8 9 2163.5%2–2
10 Sumesh Sundaresan (Metea Valley) Win 10 8 2166.4%3–2
11 Eric Webb (Sandburg) Win 8 7 2177.6%4–2
13 Giifti Benti (Carbondale) Loss 6 8 2090.5%4–3

Michael Hunding (Tenth Grade)

Round Opponent Result Score Opp. Score TUHCDepthRec. After
1 Aayush Patel (Metea Valley) Win 8 7 2093.2%1–0
3 Govind Prabhakar (Stevenson) Loss 5 10 2074.3%1–1
6 Brad Rudy (Lincoln-Way East) Win 13 4 2086.1%2–1
7 Ashish Subramanian (Hoffman Estates) Loss 1 14 2087.4%2–2
10 Lisa Lukasz (Maine South) Win 11 8 2088.3%3–2
11 Anmol Dash (Stevenson) Loss 5 8 2085.0%3–3
14 Kendall Blankenburg (Lincoln-Way East) Win 13 6 2088.2%4–3

Emily Johnson (Tenth Grade)

Round Opponent Result Score Opp. Score TUHCDepthRec. After
2 Saketh Dontarajus (Keith Country Day) Loss 4 11 2068.6%0–1
4 Luke Meacham (Lincoln-Way East) Loss 7 10 2093.0%0–2
6 Lisa Lukasz (Maine South) Loss 3 9 2068.0%0–3
8 Adam Read (Metea Valley) Loss 7 9 2090.8%0–4
10 Franchesca Starecheski (Maine South) Win 10 5 2092.0%1–4
12 Chinmay Bhogilal (Metea Valley) Loss 8 10 2090.5%1–5
14 Marta Narag (Carbondale) Win 11 7 2079.2%2–5

Matthew Lee (Twelfth Grade)

Round Opponent Result Score Opp. Score TUHCDepthRec. After
1 Stella Tsogtjargal (Maine East) Win 19 1 2074.9%1–0
3 Colin Stewart (Barrington) Win 11 5 2079.9%2–0
5 Weillin Feng (New Trier) Win 13 5 2066.7%3–0
7 Ryan Tsau (Palatine) Win 16 3 2071.8%4–0
9 Dylan Bowman (University Lab) Loss 8 10 2072.9%4–1
11 Will Cravitz (Latin School) Win 10 5 2083.6%5–1
13 Roxanne Tang (Barrington) Loss 7 8 2069.4%5–2

Matthew Lee also played in 2017 and 2018.


Tony Martin (Eleventh Grade)

Round Opponent Result Score Opp. Score TUHCDepthRec. After
1 Manvit Adusumilli (Hinsdale Central) Loss 3 11 20100.0%0–1
4 Marcos Pineda (Hoffman Estates) Win 10 6 2093.6%1–1
5 Timothy Price (Barrington) Loss 1 7 2096.4%1–2
8 Sam Ayodiran (Homewood-Flossmoor) Win 12 6 2084.2%2–2
10 Kenny Pontikes (Latin School) Loss 5 11 2075.3%2–3
12 Kevin Berner (Homewood-Flossmoor) Loss 6 10 2083.4%2–4
14 Michele Giovacchini (St. Charles East) Loss 7 13 2082.1%2–5

Emily Nakiganda (Tenth Grade)

Round Opponent Result Score Opp. Score TUHCDepthRec. After
2 Jyllyan Mueller (Leyden) Win 4 3 2079.7%1–0
3 Jonathan Lau (University Lab) Loss 5 12 2092.9%1–1
5 Tommy Figura (New Trier) Win 6 2 20100.1%2–1
7 Matthew Ferracuti (Lincoln-Way East) Loss 2 7 2085.1%2–2
9 Amogh Mantri (Hinsdale Central) Win 6 3 2092.2%3–2
11 Tony Huang (Lisle) Loss 1 3 2077.5%3–3
13 Janellie Roach (Homewood-Flossmoor) Loss 3 6 2072.7%3–4

Emily Nakiganda also played in 2018.


Brady Williams (Eleventh Grade)

Round Opponent Result Score Opp. Score TUHCDepthRec. After
2 Tony Huang (Lisle) Win 9 6 2073.9%1–0
3 Liam Starnes (Barrington) Loss 9 10 2181.2%1–1
5 Henry Nunns (St. Charles East) Win 9 6 2084.9%2–1
7 Leon Kamenev (Hinsdale Central) Loss 5 6 2163.3%2–2
9 Gavin McCarthy (Fremd) Loss 7 8 2088.1%2–3
12 Jyllyan Mueller (Leyden) Win 14 4 2081.0%3–3
13 Colin Stewart (Barrington) Loss 3 4 2298.5%3–4